Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furgon - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furgon,kategori,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Furgon Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:17 Makina , Kukës

Hyundai Santa FE 2008 Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D AUTOMAT

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Makina , Kukës

SEAT ALTEA XL 1.9 2007 me dogane

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Makina , Kukës

Vw CADDY MAX1.9 AUTOMAT 7Vende sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Makina , Kukës

BMW 120D 2007 sapo ardhur

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Makina , Kukës

ZVICRA S Class 350CDI 4Matic Lungo ����

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:25 Makina , Kukës

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 13:09 Makina , Kukës

Furgon Benz 711 - 1991

8 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 09:22 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 316CDI FRIGO❄️Automatik me Klime 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 09:28 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 313CDI Standart viti i prodhimit 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 09:28 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 310CDI Standart viti i prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 17:31 Makina , Kukës

mercedes sel

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 07:36 Makina , Kukës

Fiat 126

2 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 15:56 Makina , Kukës

Shitet Furgon Ford

3 800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Sht 00:01 Makina , Kukës

Shitet Furgon Ford

3 800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Gush 14:29 Makina , Kukës

Mercedes E200 CDI Automatik Pa Dogan

20 Gush 19:08 Makina , Kukës

mercedes w123 300d

4 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 19:21 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kukës

goma 175 80 r14

120 EUR

15 Qer 12:18 Makina , Kukës

VW Crafter 2.0TDI 35 Maksi gjatsia i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 12:14 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 310CDI Standard i posa ardhur viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 11:56 Makina , Kukës

Shes wv T5 viti 2009 Dizel 1.9 TDI

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:04 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kukës

disqe kromi 13

230 EUR

17 Maj 23:57 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kukës

disqe 14

320 EUR

18 Jan 14:27 Makina , Kukës

Audi A8 3.0 - 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 17:16 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Kukës

Pjes 208d

1 EUR

08 Dhj 14:32 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:46 Makina , Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:43 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Kukës

Yamaha 125 cc 2021 +383 49 567 443

3 350 EUR

17 Tet 11:46 Makina , Kukës

OPEL CORSA FURGON EURO 4

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 16:05 Makina , Kukës

Mercedes C CLASS 270 CDI AUTOMATIK KLIM PA DOGAN 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 16:20 Makina , Kukës

VW Crafter 2.0TDI Standard me Klime i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:01 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 411CDI Dupllak me 20 Ulse viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 15:46 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 516CDI Standard Dupllak viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 18:27 Makina , Kukës

Hyundai

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:09 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 211CDI model i Ri standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 10:09 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 316CDI sanak me hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi me Klime viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furgon | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • Furgon në kategorinë All Category
  • Furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 190
  • Furgon në kategorinë Makina | Opel | Frontera
  • furgon në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GL-Class
  • Furgon në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • furgon në kategorinë Automjete
  • furgon mallrash në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | Vaneo
  • Furgon mallrash në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione