Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kolonjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose lokacione Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kolonjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Dhj 05:58 Makina , Kolonjë

Nisan

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 12:31 Makina , Kolonjë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 21:15 Makina , Kolonjë

Makine me vaj per djegje

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:37 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Kolonjë

Kapuç makine

1 000 EUR

19 Dhj 21:22 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Kolonjë

Makine lidhse

1 500 LEK

23 Sht 10:14 Makina , Kolonjë

Okasion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 12:02 Makina , Kolonjë

Fiat 500 1,2 shumë i pastër

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 17:26 Makina , Kolonjë

Toyota Rav4 super okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:50 Makina , Kolonjë

Toyota Rav 4 super okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:59 Makina , Kolonjë

Sallon makine C-class w203

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 17:39 Makina , Kolonjë

Mercedes C200 benzin+gaz

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 17:11 Makina , Kolonjë

Mitsubishi Outlander 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 17:47 Makina , Kolonjë

Super Okazion! Toyota Rav4

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 15:07 Makina , Kolonjë

Okazion

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 11:06 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kolonjë

Zetor

6 000 000 LEK Çmimi me zbritje

07 Mar 18:39 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kolonjë

Super zetor

3 700 LEK

14 Shk 15:57 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kolonjë

Zetor

3 800 LEK

14 Shk 15:45 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kolonjë

Zetor

3 800 LEK

23 Nën 14:27 Makina , Kolonjë

Toyota Yaris 1.4-90 D

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 17:22 Makina , Kolonjë

Mercedez-Benz 250 dizel

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • makine në kategorinë Automjete
  • Makine në kategorinë Makina
  • Makineri druri në kategorinë Vila
  • Makine në kategorinë All Category
  • Makineri bujqesore në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • makine në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • Makineri druri në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Makineri në kategorinë Për mekanikë dhe lavazh
  • makine në kategorinë Makina | Smart
  • makine në kategorinë Makina | Jaguar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione