Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Has

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori,ose lokacione Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Has ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Sht 21:46 Makina , Has

Mercedes Benz

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Mar 18:03 Makina , Has

shitet Mercedes Benz

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 21:31 Makina , Has

Shitet

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 12:27 Makina , Has

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 23:45 Makina , Has

Mercdes Benz E280

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:18 Makina , Has

Mercedes Benz E280

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:44 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 18:32 Makina , Has

Shitet Mercedes’ benz e class 220

4 700 EUR

01 Nën 12:29 Makina , Has

Mercedes Benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 08:08 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz E500

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 21:56 Makina , Has

Mercedez benz

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 18:34 Makina , Has

Mercedes Benz CLS 320 full options

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:55 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Has

Stopa Mercedes Benz W126

05 Mar 13:09 Makina , Has

Ssang yong 4x4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 21:37 Makina , Has

Mercedes Benz CLS 320 full options

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:19 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 19:58 Makina , Has

Mercedes benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 16:48 Makina , Has

Shitet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 12:02 Makina , Has

Mercedes Benz 200

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:11 Makina , Has

Shiten dy benza

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 18:26 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz E220 cdi 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 09:58 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 16:53 Makina , Has

Benz ML 350 Blu teck

2 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 17:40 Makina , Has

Benz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 20:52 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Has

Disqe

590 EUR

01 Gush 14:56 Makina , Has

Mercedes-Benz E220 evo

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 21:47 Makina , Has

Mercedes Benz 270

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:34 Makina , Has

Shitet Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:38 Makina , Has

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 Makina , Has

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 Makina , Has

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:39 Makina , Has

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:27 Makina , Has

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 08:53 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina udhëtimi , Has

minibus

5 500 EUR

09 Mar 11:06 Makina , Has

Mercedes benz Vito

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 15:26 Makina , Has

Mercedes benz 190 ne shitje NGA PRIZRENI

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 15:43 Makina , Has

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 18:13 Makina , Has

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 13:37 Makina , Has

Mercedes benz evo 280 nafte automat

7 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione