Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:55 Makina , Gramsh

VW Passat 1.9tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:54 Moped (nën 50cc) , Gramsh

Bicikleta Harley origjinale

300 EUR

Sot 09:36 Makina , Gramsh

Benz W124 [ Letra per 1 vit ]

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05 Makina , Gramsh

Rav4

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:54 Makina , Gramsh

Passat 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:36 Makina , Gramsh

Okazjon autobusi

555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 11:46 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 disqe wolsvagen polo 15

140 EUR

26 Maj 11:33 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe 17 seati

190 EUR

26 Maj 11:28 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma xhipi 205 80 16 lule AT

220 EUR

26 Maj 11:19 Makina , Gramsh

Sprinter Frigoriferik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 11:15 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gramsh

SHITET 600euro ose NDERROHET

600 EUR

25 Maj 17:46 Makina , Gramsh

Vw Golf V

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 17:46 Makina , Gramsh

Renault Megane

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 13:15 Moped (nën 50cc) , Gramsh

Bicikleta Harley origjinale

300 EUR

25 Maj 06:37 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Gramsh

KUBOTA KL30

14 LEK

24 Maj 22:36 Makina , Gramsh

Shitet Mercedes Benz 270 Okazion

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 18:24 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe bmw 16 seria 3

170 EUR

23 Maj 18:20 Makina , Gramsh

Suzuki

8 200 EUR

21 Maj 22:22 Makina , Gramsh

C-Class W204 i 2007, C200 cdi, Automat.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 12:06 Makina , Gramsh

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 11:54 Makina , Gramsh

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 17:33 Makina , Gramsh

Shitet E class 270 cdi

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:18 Makina , Gramsh

OKAZION shitet per araye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 06:11 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Gramsh

Shitet YAMAHA XT125

1 200 EUR

14 Maj 08:55 Makina , Gramsh

OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 23:32 Makina , Gramsh

Shitet mitsubishi shougun 2.8 naft

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 15:25 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Goma 205 40 17

190 EUR

12 Maj 14:57 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Goma 255 60 17 brixhiston

150 EUR

09 Maj 22:48 Makina , Gramsh

Shitet Land Rover 2.5 nafte I 2002

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 10:18 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

4 goma 245 75 r16 xhipi fojstrade

250 EUR

06 Maj 15:02 Makina , Gramsh

Bmw 330D

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 15:25 Makina , Gramsh

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 00:20 Makina , Gramsh

Shitet urgjent OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 18:54 Makina , Gramsh

Skoda Octavia

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 12:37 Makina , Gramsh

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 22:36 Makina , Gramsh

Shitet makina

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 16:44 Makina , Gramsh

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 16:36 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Goma 35x12.5 r17

250 EUR

27 Pri 07:24 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Gramsh

Pomp nafte 1nternacionali

6 EUR

26 Pri 14:47 Makina bujqësore dhe pyllore Moto-kultivatorë , Gramsh

Frez Howard shitet ose nderrohet

1 700 LEK Çmimi me zbritje

24 Pri 11:22 Makina , Gramsh

Wolkswagen Passat CC

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 09:26 Makina , Gramsh

Mercedes-Benz C220 CDI AUTOMAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
22 Pri 16:37 Makina , Gramsh

SHITET/NDËRROHET ML 270 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 14:08 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe 15 hekuri 7 inch mitsubishi toyota

180 EUR

22 Pri 14:04 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Gramsh

Disqe 17 benxi clk c- clas

190 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione