Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:47 Makina , Gjirokastër

Vw golf 6

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:10 Makina , Gjirokastër

shitet cklass

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:38 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Gjirokastër

Shiten pjese per w210

111 LEK

Dje 21:20 Makina , Gjirokastër

Shitet ose Ndrohet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:20 Makina , Gjirokastër

Shitet Okazion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:46 Makina , Gjirokastër

fusion 1.6 naft

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:35 Makina , Gjirokastër

❌️Automat Toyota Yaris 1.4 2007❌️

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:35 Makina , Gjirokastër

❌️Mazda 3 1.6 naft 2010 ❌️Shitet/Ndrohet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Urban Cruiser 1.4 ❌️Naft 2009 Ndorhet

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 Makina , Gjirokastër

Toyota 1.4 diesel 6+1 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:34 Makina , Gjirokastër

����BMW X5 M 3.0D 2019����

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:33 Makina , Gjirokastër

❌️Toyota Auris 1.4 manual 2010❌️ shitet/ndrohet

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:22 Makina , Gjirokastër

Opel meriva 1.3 nafte 2012 mundesi nderimi

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Makina , Gjirokastër

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:01 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:03 Makina , Gjirokastër

FORD FUSION AMERIKE!! 2013

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:01 Makina , Gjirokastër

❌️❌️❌️❌️SHITET OSE NDERROHET BMW X5 ❌️❌️❌️❌️

30 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:16 Makina , Gjirokastër

E270 Super Full

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 Makina , Gjirokastër

Opel corsa

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:26 Makina , Gjirokastër

Mercedes c klas w 203.

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 00:19 Makina , Gjirokastër

SHITET BMV 530

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 22:36 Makina , Gjirokastër

Mercedes-Benz 3.5 benzine 4 Matik.

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:59 Makina , Gjirokastër

Ford mondeo 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 15:02 Makina , Gjirokastër

❎ OKAZION Toyta auris 1.4 naft❎

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 14:28 Makina , Gjirokastër

OKazion Toyta Auris 1.4 naft

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 13:51 Makina , Gjirokastër

Okazion Mercedes w203 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 13:23 Makina , Gjirokastër

shitet Honda CR-V benzin+ gaz

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 13:18 Makina , Gjirokastër

Polo

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:45 Makina , Gjirokastër

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 09:30 Makina , Gjirokastër

Fors Expedition

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 09:03 Makina , Gjirokastër

Audi Q5 2014

20 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 20:27 Makina , Gjirokastër

Shitet mercedes w211 2.4

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:40 Makina , Gjirokastër

Benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 15:39 Makina , Gjirokastër

SHITET �� BENZ-C 200 EVO ///

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 21:26 Makina , Gjirokastër

Peugeot 1007,1.4 gaz benzine

2 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:25 Makina , Gjirokastër

SHES ML 350 BLUETEC AMG LINE 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 14:31 Makina , Gjirokastër

VW Polo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 12:06 Makina , Gjirokastër

Audi Q3

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:32 Makina , Gjirokastër

SHITET ALFA ROMEO 159

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:17 Makina , Gjirokastër

GOLF 5 AUTOMAT

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 00:17 Makina , Gjirokastër

VOLKSWAGEN EOS KABRIOLET

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione