Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | X-City

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-City | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:18 ,

YAMAHA X-CITY 250cc

1 900 EUR

Viti: 2010
21 Maj 11:21 ,

Shitet YAMAHA

3 000 EUR

Viti: 2019
12 Maj 17:02 ,

Yamaha 300

1 200 EUR

Viti: 2006
11 Pri 01:29 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
10 Pri 19:20 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
05 Pri 18:35 ,

Shitet

1 270 EUR

Viti: 2007
05 Mar 08:50 ,

Yamaha X-city 250

1 700 EUR

Viti: 2010
13 Jan 17:56 ,

Shitur flm Merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
15 Tet 15:40 ,

Motor ne shitje

800 EUR

Viti: 2006
14 Tet 21:41 ,

Chopper

780 EUR

Viti: 2020
25 Sht 14:19 ,

Yamaha

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
19 Gush 01:44 ,

SHITET NDERROHET Btwin Triban

24 999 LEK

Viti: 2021
15 Korr 11:07 ,

yamaha x-city 250

1 600 EUR

Viti: 2008
10 Korr 08:49 ,

Shitet Yamaha 300cc 2004

1 100 EUR

Viti: 2004
30 Maj 20:02 ,

Malaguti 125 cc

400 EUR

Viti: 2002
30 Pri 09:52 ,

Yamaha tricity

3 200 EUR

Viti: 2016
17 Pri 16:56 ,

Shitet X city 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2007
03 Pri 10:41 ,

x-city

1 400 EUR

Viti: 2007
15 Mar 04:34 ,

Yamaha x-city

2 950 EUR

Viti: 2009
23 Shk 18:59 ,

shitet yamaha 300cc

2 800 EUR

Viti: 2005
22 Nën 14:41 ,

Yamaha x- center 150cc

1 600 EUR

Viti: 2013
03 Nën 16:18 ,

Shitet ose nderrohet motorr 125 cc

1 LEK

Viti: 2020
22 Korr 02:31 ,

Yamaha x-city 250cc

1 800 EUR

Viti: 2007
18 Korr 10:38 ,

Yamaha X City

1 800 EUR

Viti: 2008
09 Korr 21:49 ,

Shitet Yamaha 250 kubik

3 600 EUR

Viti: 2014
25 Qer 12:29 ,

X-city 250

1 200 EUR

Viti: 2007
19 Qer 17:26 ,

moto yamaka xcity 250

1 200 EUR

Viti: 2007
18 Qer 11:34 ,

Yamaha

1 300 EUR

Viti: 2010
28 Shk 23:49 ,

Shitet scooter

1 200 EUR

Viti: 2006
28 Shk 22:09 ,

Motorcycle

500 EUR

Viti: 2013
12 Shk 19:47 ,

yamaha

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
05 Shk 19:12 ,

Xc 300

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
24 Dhj 11:00 ,

Motociklete Yamaha versity 2005

1 350 EUR

Viti: 2005
06 Nën 11:44 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2008
17 Sht 10:15 ,

Shitet ose nderhoet

1 400 EUR

Viti: 2007
05 Sht 23:04 ,

Shitet me letra

1 300 EUR

Viti: 2007
26 Gush 13:50 ,

Shitet me letra te prera

1 400 EUR

Viti: 2007
15 Gush 11:50 ,

Shitet me letra

1 400 EUR

Viti: 2007
21 Korr 18:13 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
04 Maj 20:30 ,

YAMAHA XCITY

2 000 EUR

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-City | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione