Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Virago

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Virago | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 03:21 ,

Yamaha virago 535

3 000 EUR

Viti: 1995
23 Dhj 15:40 ,

Motorr

2 800 EUR

Viti: 2000
07 Dhj 07:40 ,

Shitet choper

3 200 EUR

Viti: 1993
21 Tet 22:25 ,

Vetem shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
28 Sht 12:58 ,

Motorqiklet

1 LEK

Viti: 2000
12 Korr 18:11 ,

Yamaha Virago 750 cc

3 500 EUR

Viti: 1998
12 Korr 17:22 ,

Shes Yamaha Virago

3 500 EUR

Viti: 1998
23 Maj 11:07 ,

Kros

Viti: 2020
16 Jan 19:50 ,

Yamaha virago cc 250

5 500 EUR

Viti: 1996
19 Nën 14:12 ,

Yamaha VX 250cc

1 800 EUR

Viti: 1996
16 Nën 08:50 ,

Shkoder

350 LEK

Viti: 2002
10 Gush 16:03 ,

Vetem shitet

1 400 EUR

Viti: 1992
17 Qer 12:03 ,

yhamaha virago xv250

1 500 EUR

Viti: 1998
17 Shk 16:58 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
28 Tet 17:21 ,

shitet

1 900 EUR

Viti: 1995
27 Korr 01:44 ,

Yamaha

800 EUR

Viti: 2008
23 Korr 23:53 ,

Yamaha 250 cc

1 500 EUR

Viti: 1991
18 Korr 18:46 ,

Shitet Yamaha 250cc

1 200 EUR

Viti: 1998
12 Qer 13:56 ,

Motor Yamaha

2 500 EUR

Viti: 1997
04 Maj 14:49 ,

yamaha virago

1 000 EUR

Viti: 1997
15 Mar 14:07 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1992
12 Mar 14:35 ,

Yamaha virago 250cc

1 200 EUR

Viti: 1997
12 Mar 09:39 ,

Yamaha virago 250cc

1 200 EUR

Viti: 1997
04 Nën 12:26 ,

Shes motorr 535

1 800 EUR

Viti: 2003
02 Nën 10:15 ,

Shes motorciklete

200 000 LEK

Viti: 1992
14 Mar 18:04 ,

Yamaha virago

999 EUR

Viti: 1997
21 Nën 10:13 ,

Yamaha Vmax

3 500 EUR

Viti: 1996
18 Nën 01:22 ,

Yamaha timax 530

9 700 EUR

Viti: 2013
09 Nën 10:16 ,

Yamaha Virago

1 500 EUR

Viti: 1996
13 Tet 12:02 ,

Yamaha Virago 250cc

1 500 EUR

Viti: 1992
22 Gush 21:55 ,

Shitet yamaha versity

1 500 EUR

Viti: 2005
03 Korr 13:27 ,

Yamaha virago

Viti: 2000
17 Pri 14:07 ,

Fjer

1 200 EUR

Viti: 2003
23 Mar 21:27 ,

Yamaha

Viti: 2006
03 Mar 21:02 ,

Yamaha

3 000 EUR

Viti: 1999
07 Shk 22:52 ,

Yamaha

1 500 EUR

Viti: 2008
29 Gush 08:32 ,

Yamaha virago

600 LEK

Viti: 1992
24 Korr 14:45 ,

Yamaha VX535 Virago shitet nderrohet

799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
15 Korr 11:04 ,

virago

1 800 EUR

Viti: 1992
23 Qer 20:14 ,

YAMAHA VIRAGO 125C 4KOH

2 000 EUR

Viti: 1999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Virago | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione