Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | TDM

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDM | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 14:12 ,

YAMAHA TDM 900

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
20 Maj 15:09 ,

Shes TMAX

5 999 EUR

Viti: 2011
27 Pri 21:46 ,

Yamaha TDM 850cc

2 500 EUR

Viti: 2002
25 Jan 22:23 ,

Shitet Motor TDM 900

6 000 EUR

Viti: 2006
29 Gush 10:32 ,

Yamaha tdm 900

4 500 EUR

Viti: 2005
31 Maj 23:33 ,

Tdm 900

6 000 EUR

Viti: 2012
08 Maj 02:01 ,

Yamaha TDM 900

5 200 EUR

Viti: 2012
18 Pri 18:25 ,

MOTOR YAMAHA TDM 900

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
19 Mar 17:32 ,

Yamaha 50cc

500 EUR

Viti: 1988
02 Gush 22:01 ,

Yamaha TDM

3 200 EUR

Viti: 2004
21 Korr 10:31 ,

Yamaha 900 tdm

700 LEK

Viti: 2002
19 Korr 20:36 ,

Yamaha900

800 EUR

Viti: 2002
19 Korr 09:39 ,

yamaha

1 300 EUR

Viti: 2000
09 Korr 09:09 ,

Yamaha tdm 900

800 EUR

Viti: 2000
05 Korr 00:50 ,

yamaha 900

1 000 EUR

Viti: 2000
04 Korr 22:30 ,

Yamaha 900

Viti: 2002
14 Maj 13:17 ,

Yamaha tdm 850cc

1 500 EUR

Viti: 2001
30 Pri 09:29 ,

tdm

900 LEK

Viti: 2001
30 Pri 09:29 ,

tdm

900 LEK

Viti: 2001
25 Pri 18:57 ,

Yamaha TDM900

3 800 EUR

Viti: 2002
21 Jan 15:01 ,

Atv

200 EUR

Viti: 2010
26 Dhj 21:35 ,

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
03 Sht 14:39 ,

Motorr Yamaha 900cc Abs

4 700 EUR

Viti: 2009
13 Gush 12:05 ,

Shitet Motori

3 700 EUR

Viti: 2009
22 Pri 18:10 ,

Shitet motor yamaha TDM

750 EUR

Viti: 2002
31 Mar 08:33 ,

shitet jamaka

500 EUR

Viti: 2003
13 Shk 00:08 ,

Tdm

4 000 EUR

Viti: 2007
20 Sht 10:53 ,

Tdm900cc full extra

Viti: 2003
18 Korr 19:37 ,

Motorr yamaha

6 300 EUR

Viti: 2009
07 Sht 16:05 ,

yamaha tdm 850 ne gjendje shume te mire

1 500 EUR

Viti: 2001
25 Korr 21:15 ,

Yamaha tdm

1 800 EUR

Viti: 2005
28 Dhj 21:13 ,

Yamaha me letra

2 300 EUR

Viti: 2002
06 Nën 10:46 ,

yamaha TDM 900

5 500 EUR

Viti: 2002
06 Nën 08:46 ,

TDM 900

5 000 EUR

Viti: 2002
28 Tet 19:33 ,

Yamaha t80

530 000 LEK

Viti: 1995
18 Tet 12:52 ,

Yamaha TDM 900 -10

11 000 EUR

Viti: 2010
07 Sht 11:51 ,

Yamaha TDM900

1 500 EUR

Viti: 2006
03 Qer 13:33 ,

Yamaha tdm 900

1 600 EUR

Viti: 2004
10 Maj 23:32 ,

Tdm twin 900 yamaha

3 700 EUR

Viti: 2005
02 Mar 17:25 ,

FIER

950 EUR

Viti: 2004
16 Shk 13:02 ,

TDM 850

1 300 EUR

Viti: 1999
16 Jan 19:35 ,

Yamaha TDM 900 ABS -08

3 800 EUR

Viti: 2008
16 Jan 18:07 ,

Yamaha TDM 900 -08

3 800 EUR

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha TDM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione