Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Shitet në Shqipëria

Crypton , 200
DragStar , 99
DT , 52
FJR , 13
FZ , 80
FZR , 61
Majestik , 26
Majesty , 504
Model Tjeter , 819
Skyliner , 49
T50 , 62
TDM , 54
TMAX , 364
Virago , 59
X-City , 168
X-MAX , 282
XT , 194
XTX , 12
YZ , 31
YZF , 249

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:51 Sportiv , Tiranë

Yamaha

6 500 EUR

Sot 00:39 Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX Scooter 2018

5 500 EUR

Sot 00:36 Skuter , Pogradec

Yamaha

1 100 EUR

Sot 00:36 Skuter , Pogradec

Yamaha

1 300 EUR

Dje 20:24 Sportiv , Durrës

R1 2012

8 300 EUR

Dje 20:08 Skuter , Tiranë

T max super gjendje okaziiooooon

4 100 EUR

Dje 18:54 Touring , Fier

Shitet yamaha-vstar-1100

5 450 EUR

Dje 18:12 Sportiv , Fier

Yamaha

1 500 EUR

Dje 16:52 Skuter , Fier

Tmax 500 10/10

3 000 EUR

Dje 15:51 Skuter , Tiranë

Xmax

3 500 EUR

Dje 15:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pogradec

YAMAHA TDM 900 -03/07

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Dje 14:26 Sportiv , Fier

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Dje 13:56 Sportiv , Tiranë

R1 BIG BANG

7 000 EUR

Dje 13:29 Skuter , Tiranë

Xmax 125cc 2009

2 200 EUR

Dje 12:49 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc Vitin 2002

800 EUR

Dje 12:46 Sportiv , Fier

Yamaha Crypton 115cc

1 500 EUR

Dje 12:31 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 250cc

2 800 EUR

Dje 11:02 Skuter , Elbasan

Tmax

2 200 EUR

Dje 11:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Yamaha X-Max 300

5 800 EUR

Dje 10:53 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

Dje 10:46 Skuter , Tiranë

X-max individual

2 700 EUR

Dje 09:31 Skuter , Tiranë

Yamaha x-max 2014 ABS

4 300 EUR

Dje 09:27 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2008

2 000 EUR

Dje 09:02 Skuter , Tiranë

Shitet moto X Max 250cc

2 250 EUR

Dje 01:14 Terren/Offroad , Krujë

Utv

16 999 EUR

21 Mar 23:44 Skuter , Tiranë

Tmax 530

9 500 EUR

21 Mar 23:11 Skuter , Tiranë

Tmax Iron

9 000 EUR

21 Mar 18:21 Skuter , Durrës

Skuter yamaha

800 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 16:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

yamaha mt07 2017 ABS

6 200 EUR

Viti: 2017
21 Mar 16:35 Skuter , Tiranë

X-city 2012

2 200 EUR

21 Mar 15:20 Skuter , Tiranë

��Yamaha X Max 250cc 2010��

2 800 EUR

Viti: 2010
21 Mar 14:45 Skuter , Durrës

Yamaha Tricity

3 200 EUR

21 Mar 14:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Yamaha N-max

2 700 EUR

21 Mar 14:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Yamaha XSR 700

8 700 LEK

21 Mar 14:45 Touring , Durrës

Yamaha Niken GT 2021

14 000 EUR

21 Mar 11:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha Xmax 250cc/2011

2 400 EUR

21 Mar 11:16 Skuter , Tiranë

Yamaha X-MAX 250 ABS

3 300 EUR

21 Mar 03:44 Skuter , Berat

Okazion T-max 07

2 600 EUR

20 Mar 23:03 Skuter , Tiranë

YAMAHA T MAX 27 MIJ KM

7 200 EUR

20 Mar 15:33 Skuter , Tiranë

X Max 250cc / 2014

4 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione