Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Të gjitha në Elbasan

Crypton , 17
DT , 4
FZ , 10
FZR , 3
Majesty , 28
Skyliner , 1
T50 , 3
TDM , 3
TMAX , 23
Virago , 3
X-City , 18
X-MAX , 3
XT , 22
XTX , 2
YZ , 2
YZF , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 12:34 Të tjera , Elbasan

Ferrota per Yamaha

20 EUR

25 Jan 21:05 Terren/Offroad , Elbasan

Yamaha diversion 600cc

1 200 LEK

26 Nën 20:26 Sportiv , Elbasan

Okazion Yamaha fz6

2 700 EUR

08 Nën 00:25 Skuter , Elbasan

T max 530

8 000 EUR

Viti: 2016
25 Tet 12:44 Skuter , Elbasan

Yamaha super gjendje

1 000 EUR

23 Gush 18:06 Sportiv , Elbasan

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
17 Gush 13:45 Sportiv , Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2006
18 Korr 13:36 Kros/Enduro , Elbasan

Yamaha yzf 450cc

4 800 EUR

Viti: 2013
17 Korr 20:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

YAMAHA T.D.M twin 900

3 700 EUR

Viti: 2011
03 Korr 13:50 Sportiv , Elbasan

Motoçikleta Yamaha Sportbike e përdorur 2019

2 800 EUR

Viti: 2019
23 Qer 23:40 Sportiv , Elbasan

Moto atv

1 LEK

Viti: 2019
08 Mar 20:55 Skuter , Elbasan

Skuter

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
31 Jan 22:42 Skuter , Elbasan

Okarion

2 000 EUR

Viti: 2002
31 Jan 00:24 Skuter , Elbasan

Okazio

2 000 EUR

Viti: 2002
26 Jan 11:53 Skuter , Elbasan

Okazio

2 200 EUR

Viti: 2002
18 Jan 17:50 Sportiv , Elbasan

Shitet

550 LEK

Viti: 2013
03 Dhj 12:36 Skuter , Elbasan

Okazion Yamaha T Max

1 450 EUR

Viti: 2003
24 Nën 17:41 Skuter , Elbasan

Okazion Yamaha T Max

1 550 EUR

Viti: 2002
15 Nën 19:57 Sportiv , Elbasan

Shitet ose ndrrohet me motorr tjt

1 000 EUR

Viti: 2003
04 Nën 13:30 Terren/Offroad , Elbasan

Papaq 110 kubik

400 LEK

Viti: 1986
03 Gush 13:00 Të tjera , Elbasan

Yamha crypton X

120 000 LEK

Viti: 2013
26 Korr 18:04 Sportiv , Elbasan

Shitet Yamaha faijzer

2 900 EUR

Viti: 2008
26 Korr 01:17 Sportiv , Elbasan

Yamaha 125cc

900 EUR

Viti: 2000
09 Korr 23:05 Skuter , Elbasan

X-max

5 500 EUR

Viti: 2019
08 Korr 12:37 Skuter , Elbasan

Shitet

Viti: 2019
03 Korr 03:36 Skuter , Elbasan

Shitet + nderrohet

4 600 EUR

Viti: 2010
24 Qer 18:04 Të tjera , Elbasan

Okazion

200 EUR

Viti: 2000
24 Qer 11:56 Të tjera , Elbasan

Okazion

350 LEK

Viti: 2002
08 Qer 20:14 Sportiv , Elbasan

Ndërrim me Motorr Cross

Viti: 2004
31 Maj 08:33 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri 135 cc

600 LEK

Viti: 2017
11 Maj 19:28 Skuter , Elbasan

Shitet motor skuter Yamaha majestic 250cc.

800 EUR

Viti: 1996
11 Maj 17:20 Skuter , Elbasan

Shitet motor skuter Yamaha majestic 250cc.

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
29 Pri 10:37 Sportiv , Elbasan

Motorr 110cc/125cc

200 LEK

Viti: 2000
03 Pri 18:23 Të tjera , Elbasan

Motor Yamaha

240 LEK

Viti: 2020
23 Shk 18:59 Skuter , Elbasan

shitet yamaha 300cc

2 800 EUR

Viti: 2005
22 Shk 19:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Motorr 4 gomsh yamha 350kw

1 500 EUR

Viti: 2002
18 Jan 19:27 Sportiv , Elbasan

Yamaha 135cc

1 000 EUR

Viti: 2014
05 Dhj 13:19 Të tjera , Elbasan

Yamaha

300 LEK

Viti: 1995
11 Tet 00:00 Skuter , Elbasan

Yamaha Majesty 250cc viti 1998

800 EUR

Viti: 1998
24 Sht 20:43 Skuter , Elbasan

yamaha 50cc

55 000 LEK

Viti: 2010
28 Gush 17:40 Skuter , Elbasan

Yamaha majestic 125 kubikesh pa letra

450 LEK

Viti: 1999
24 Gush 12:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Elbasan

Yamaha Tdm 850

1 900 EUR

15 Gush 13:57 Skuter , Elbasan

Shitet piaggio 150cc

900 EUR

Viti: 2000
10 Korr 21:56 Skuter , Elbasan

U shittt flm merr jep Tmax

2 500 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 16:58 Sportiv , Elbasan

Jamaha zet

150 LEK

Viti: 2006
10 Mar 05:21 Sportiv , Elbasan

Yamaha

800 LEK

Viti: 2020
10 Mar 04:09 Sportiv , Elbasan

.....

800 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione