Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | DragStar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DragStar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 21:10 ,

Motorr City Coco

650 EUR

Viti: 2021
17 Maj 09:21 ,

Yamaha

4 500 EUR

Viti: 2000
09 Maj 20:59 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
03 Maj 22:02 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
28 Pri 15:50 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
27 Pri 17:45 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
22 Pri 08:44 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
16 Pri 22:35 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
07 Pri 16:25 ,

Dragstar Gjendja 10/10 Super Okazion

4 500 EUR

Viti: 1997
06 Pri 15:02 ,

Dragstar Gjendja 10/10 Super Okazion

4 500 EUR

Viti: 1997
05 Pri 18:40 ,

Dragstar Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
05 Pri 10:45 ,

Dragstar Gjendja 10/10 Super Okazion

4 500 EUR

Viti: 1997
04 Pri 15:36 ,

Dragstar Gjendja 10/10 Super Okazion

4 500 EUR

Viti: 1997
15 Mar 19:18 ,

Shitet Yamaha

3 500 EUR

Viti: 2004
09 Jan 17:45 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
08 Jan 10:55 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
07 Jan 19:19 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
07 Jan 09:30 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
06 Jan 15:09 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
30 Dhj 22:15 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
17 Dhj 22:18 ,

Okazion!!!Yamaha Dragstar 1100!!

3 950 EUR

Viti: 2000
16 Dhj 15:57 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
15 Dhj 22:25 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
15 Dhj 22:23 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
10 Dhj 23:00 ,

Okazion!!!Yamaha Dragstar 1100!!

3 900 EUR

Viti: 2000
08 Dhj 09:22 ,

Dragstar Bober Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
07 Dhj 09:57 ,

Dragstar Gjendja 10/10

4 500 EUR

Viti: 1997
11 Tet 01:12 ,

Okazion!!!Yamaha Dragstar 1100!!

3 950 EUR

Viti: 2000
03 Korr 20:14 ,

Yamaha DragStar 1100cc

5 500 EUR

Viti: 2005
24 Maj 14:52 ,

u shit

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
05 Pri 23:05 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
09 Shk 21:29 ,

Yamaha

1 600 EUR

Viti: 2014
11 Tet 20:27 ,

Yamaha dragstar

1 100 EUR

Viti: 2004
23 Korr 11:03 ,

YAMAHA 1100cc

9 000 EUR

Viti: 2003
08 Qer 12:22 ,

Yamaha V Star

4 500 EUR

Viti: 2004
14 Pri 20:56 ,

Yamaha RJ 03

Viti: 2003
03 Pri 21:48 ,

yamaha dragstar 650

2 800 EUR

Viti: 2004
28 Mar 00:08 ,

Shitet Yamaha

3 000 EUR

Viti: 2004
06 Shk 15:27 ,

Shitet yamaha 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
20 Jan 13:41 ,

shitet bicikleta

240 LEK

Viti: 2015

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DragStar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione