Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | Italy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Italy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Sht 13:18 ,

Vespa 125

1 LEK

Viti: 2013
20 Maj 21:25 ,

Shitet Vespa Automatike

600 000 LEK

Viti: 1994
11 Dhj 20:02 ,

Vespa 50

1 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
29 Nën 09:23 ,

shitet motorri

Viti: Më të vjetër se 80-tat
31 Tet 19:36 ,

Okazion!!!! Shitet vespa viti 1950

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Sht 21:25 ,

Shitet Vespa Okazion

310 EUR

Viti: 2007
17 Gush 10:33 ,

Vespa

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Mar 14:41 ,

Vespa

450 EUR

Viti: 1982
02 Dhj 14:15 ,

Vespa

1 500 EUR

Viti: 1990
24 Tet 11:47 ,

Shitet vespa

1 400 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Sht 19:18 ,

SHITET MOTORR VESPA

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Sht 13:51 ,

Motorr Vespa

400 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Korr 11:49 ,

Shitet vespa 150cc

400 LEK

Viti: 2006
02 Korr 21:41 ,

vespa

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Pri 06:05 ,

shitet vespa

250 EUR

Viti: 1983
12 Shk 18:06 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1988
31 Jan 20:49 ,

Shes ose nderohet

800 EUR

Viti: 1985
26 Jan 18:44 ,

Shitet vespa

400 EUR

Viti: 2001
28 Nën 15:06 ,

Shitet Vespa

1 000 EUR

Viti: 1984
20 Tet 19:38 ,

Shes Piaggio Vespa 125cc

500 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
01 Tet 07:22 ,

Vespa.50.Super.1991.okazion

950 EUR

Viti: 1991
13 Sht 09:46 ,

vespa pk

50 000 LEK

Viti: 1994
13 Gush 19:37 ,

vespa

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Korr 12:28 ,

SHITET VESPA

1 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
05 Korr 16:00 ,

Shitet Vespa Jeans

580 EUR

Viti: 1985
12 Pri 23:54 ,

Vespa

80 000 LEK

Viti: 1992
09 Shk 15:14 ,

Motorr Vespa

Viti: 1981
07 Shk 08:13 ,

OKAZION !!!

Viti: 1992
04 Jan 21:27 ,

Vespa pk

Viti: 1998
16 Nën 11:14 ,

Okazion Vespa

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Nën 14:36 ,

Vespa pasion OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2012
11 Nën 15:24 ,

Vespa pr pjes

150 LEK

Viti: 2010
31 Tet 20:35 ,

Shes Vespa PK

4 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Korr 06:03 ,

Vespa et4

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
07 Korr 11:19 ,

VESPA PK 125 XL

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
08 Qer 07:12 ,

shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
09 Pri 12:49 ,

Vesta mbi 50cc

500 EUR

Viti: 1982
06 Pri 16:10 ,

Vespa 50 Cc

306 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
30 Mar 10:42 ,

Vespa

600 EUR

Viti: 1981
13 Mar 14:51 ,

Vespa pk50s

400 EUR

Viti: 1983
08 Mar 13:56 ,

VESPA PK 50

900 000 LEK

Viti: 1986
22 Shk 11:51 ,

Vespa

400 LEK

Viti: 1985
01 Shk 20:39 ,

Shitet per pjes

150 LEK

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Italy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione