Blej Motor Touring në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

BMW , 2
Suzuki , 1
Yamaha , 1

Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me motor? Motorë Touring është zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet për motor touring në shitje nga markat më të ndryshme si Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson dhe shumë të tjerë. Gjeni motor Touring të modeleve të ndryshme në mesin e qindra njoftimeve në MerrJep.al.

Bleni dhe shisni motor touring në MerrJep.al. Shpërndani njoftime për Motor Touring në shitje dhe gjeni blerësit e interesuar.

Dje 16:42 Dyqani ,

Gs 1200

14 900 EUR

Viti: 2014
22 Dhj 12:59 Dyqani ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2013

Blejë motor për udhëtime të gjata dhe shijoni udhëtimet rrugët e gjata dhe lokale me të.

Përzgjedhje e madhe e motorëve Touring në shitje

Bëni udhëtime të gjata me motoçikleta të markave më të njohura. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motorin që po kërkoni. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorë Touring të ndryshëm si Aprilia Dorsoduro, Aprilia Pegaso, BMW F-series, BMW GS, BMW R Series, Harley V Rod, Honda CB, Honda XL,  Honda Shadow, Kawasaki KLE, Kawasaki Z, Suzuki V-Strom, Yamaha TDM dhe shumë të tjerënë shitje. Gjeni ofertën ideale në MerrJep.al.

Blej dhe shit motor Touring në  MerrJep.al 

Blej motor me 125cc, 250cc, 600cc, 500cc, 550cc dhe të tjerë. Kërkoni për markën përkatëse në kutinë e kërkimit dhe shikoni ofertat për atë model. Zgjedhni modelin që ju përshtatet juve në kategorinë touring.

Shisni motor për udhëtime të gjata nga markat e ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Krijoni njoftime shpejtë dhe lehtë  me informatat për motorin dhe gjein blerësit e interesuar.
Në fillim