Blej Motor Touring në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 1
Aeon , 1
Aprilia , 7
Barossa , 1
Beta , 1
BMW , 78
CFMOTO , 1
Daelim , 2
Ducati , 8
Gilera , 2
Honda , 54
Hyosung , 2
Jawa , 4
Kawasaki , 23
KTM , 3
Kymco , 1
Lifan , 5
Malaguti , 1
Mz , 1
Piaggio , 6
Sachs , 1
Suzuki , 35
Triumph , 6
Vespa , 2
Yamaha , 54

Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me motor? Motorë Touring është zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet për motor touring në shitje nga markat më të ndryshme si Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson dhe shumë të tjerë. Gjeni motor Touring të modeleve të ndryshme në mesin e qindra njoftimeve në MerrJep.al.

Bleni dhe shisni motor touring në MerrJep.al. Shpërndani njoftime për Motor Touring në shitje dhe gjeni blerësit e interesuar.

Sot 07:39 ,

Tucano Urbano

100 EUR

Viti: 2020
Dje 21:33 ,

SHES BMW R 1200 C

Viti: 1998
Dje 15:02 ,

Yamaha tracer gt

9 700 EUR

Viti: 2018
Dje 12:01 ,

Bmw gsa r1200 (2018)

19 000 EUR

Viti: 2018
Dje 11:00 ,

Honda 650 shitet ose nderrim

630 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
03 Mar 11:21 ,

Honda NC750X

6 700 EUR

Viti: 2018
03 Mar 08:34 ,

Harley Davidson Sposter

9 400 EUR

Viti: 2011
02 Mar 23:57 ,

Piaggio Vepsa 200PX E

2 900 EUR

Viti: 2005
02 Mar 18:55 ,

BMW K 1200 RS

1 500 EUR

Viti: 1998
02 Mar 15:08 ,

Super Okazion F 800 GS Adventure

7 000 EUR

Viti: 2015
02 Mar 14:39 ,

SHES HONDA CBF 1000cc

4 200 EUR

Viti: 2007
26 Shk 13:13 ,

yamaha fz6

Viti: 2008
25 Shk 12:00 ,

Honda

450 LEK

Viti: 2002
19 Shk 16:26 ,

Bmw rt 1150 abs

4 500 EUR

Viti: 2005
19 Shk 10:29 ,

V-strom 1000cc

9 500 EUR

Viti: 2018
14 Shk 15:08 Dyqani ,

Gs 1200

14 900 EUR

Viti: 2014
08 Shk 18:18 ,

Shitet Harley-Davidson

14 000 EUR

Viti: 2014
05 Shk 18:28 ,

HARLEY DAVIDSON ELECTRA GLIDE

11 000 EUR

Viti: 2007
04 Shk 16:51 ,

Lifan

300 LEK

Viti: 2016
04 Shk 12:11 ,

ATV 320

9 000 EUR

Viti: 2017
01 Shk 09:34 ,

bmw r1200gs

6 050 EUR

Viti: 2008
01 Shk 08:24 ,

BMW

4 500 EUR Çmimi me zbritje

26 Jan 23:59 ,

Moto guzzi 850 T5

4 000 EUR

Viti: 1998
21 Jan 16:24 ,

Okazion

4 900 EUR

Viti: 2015
19 Jan 10:56 ,

r1200gs

6 050 EUR

Viti: 2008
17 Jan 12:08 ,

BMW K 1200 Viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
14 Jan 13:10 ,

bmw r1200gs

6 050 EUR

Viti: 2008
10 Jan 20:11 ,

motorr

400 LEK

Viti: 1999
29 Dhj 10:57 ,

papaq 450 mije lek i pa diskutushem

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
26 Dhj 21:23 ,

Ducati Monster 620cc

3 200 EUR

Viti: 2004
18 Dhj 13:43 ,

Honda

Viti: 2006

Blejë motor për udhëtime të gjata dhe shijoni udhëtimet rrugët e gjata dhe lokale me të.

Përzgjedhje e madhe e motorëve Touring në shitje

Bëni udhëtime të gjata me motoçikleta të markave më të njohura. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motorin që po kërkoni. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorë Touring të ndryshëm si Aprilia Dorsoduro, Aprilia Pegaso, BMW F-series, BMW GS, BMW R Series, Harley V Rod, Honda CB, Honda XL, Honda Shadow, Kawasaki KLE, Kawasaki Z, Suzuki V-Strom, Yamaha TDM dhe shumë të tjerënë shitje. Gjeni ofertën ideale në MerrJep.al.

Blej dhe shit motor Touring në MerrJep.al

Blej motor me 125cc, 250cc, 600cc, 500cc, 550cc dhe të tjerë. Kërkoni për markën përkatëse në kutinë e kërkimit dhe shikoni ofertat për atë model. Zgjedhni modelin që ju përshtatet juve në kategorinë touring.

Shisni motor për udhëtime të gjata nga markat e ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Krijoni njoftime shpejtë dhe lehtë me informatat për motorin dhe gjein blerësit e interesuar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione