Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 1
Bashan , 1
BMW , 10
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 27
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 9
KTM , 3
Laverda , 1
Lifan , 10
Luxxon , 1
PGO , 1
Shineray , 2
Suzuki , 8
Yamaha , 29

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.

Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.

08 Qer 21:13 ,

Honda Varadero 2005

1 LEK

Viti: 2005
07 Maj 19:31 ,

GRUP MOTORRIT

150 LEK

Viti: 2017
15 Tet 11:30 ,

Yamaha

200 LEK

Viti: 1990
13 Maj 13:04 ,

Super

200 LEK

Viti: 2000
23 Sht 21:12 ,

Xing yang 125 cc

270 LEK

Viti: 2009
31 Maj 17:38 ,

Biciklete Origjinale

270 LEK

Viti: 2017
06 Nën 19:17 ,

Durres

400 LEK

Viti: 2015
20 Shk 12:28 ,

Motorr 4 gomsh

400 LEK

Viti: 2015
14 Gush 10:47 ,

Shes motor 110 cc crypton

470 LEK

Viti: 2020
19 Jan 11:50 ,

Offroad

500 LEK

Viti: 2005
15 Jan 16:21 ,

Papaq

500 LEK

Viti: 2004
06 Korr 13:48 ,

Shitet tricikel

600 LEK

Viti: 2005
15 Nën 17:16 ,

Shitet

600 LEK

Viti: 2004
25 Maj 18:04 ,

Honda 250cc

600 LEK

Viti: 1998
28 Mar 10:09 ,

Yamaha xt 250 4 valvula

600 LEK

Viti: 2000
16 Gush 20:15 ,

Honda

650 LEK

Viti: 1991
24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
18 Shk 18:55 ,

Motor

700 LEK

Viti: 2011
09 Nën 14:34 ,

Biciklet origjinale

750 LEK

Viti: 2018
22 Maj 20:35 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
22 Maj 20:27 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
04 Tet 14:58 ,

Yamaha XT

800 LEK

Viti: 1998
27 Dhj 17:26 ,

Papaq

850 LEK

Viti: 2008
26 Jan 17:29 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016
23 Shk 17:01 ,

Dayang 125cc 2017

1 100 LEK

Viti: 2017
14 Gush 12:46 ,

shitet motorr

2 000 LEK

Viti: 1997
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
24 Qer 14:28 ,

Shitet biciklet ciklistash..

6 000 LEK

Viti: 2002
29 Jan 14:28 ,

Motor i vjeter.175 cc

200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Korr 21:59 ,

Motorr

230 EUR

Viti: 2014
30 Mar 16:55 ,

Motor

35 000 LEK

Viti: 2000
31 Korr 14:27 ,

Yamaha T80

300 EUR

Viti: 2000
13 Dhj 16:04 ,

Bicikleta

40 000 LEK

Viti: 2018
18 Qer 16:56 ,

MATORR

300 EUR

Viti: 2004
21 Korr 19:11 ,

HONDA 250 cc

370 EUR

Viti: 1996
29 Tet 14:54 ,

Motor Dayang

450 EUR

Viti: 2008
28 Qer 11:15 ,

Shitet motor MZ 301

60 000 LEK

Viti: 1993
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.

Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme

MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.

Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al

Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.

Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.
Në fillim