Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 1
Bashan , 1
BMW , 10
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 27
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 9
KTM , 3
Laverda , 1
Lifan , 10
Luxxon , 1
PGO , 1
Shineray , 2
Suzuki , 8
Yamaha , 29

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.

Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.

10 Pri 15:24 ,

Cerrik

850 EUR

Viti: 2000
02 Mar 10:09 ,

Honda XR650R

1 500 EUR

Viti: 2005
18 Shk 18:55 ,

Motor

700 LEK

Viti: 2011
12 Shk 10:06 ,

motorr

100 000 LEK

Viti: 2016
19 Jan 11:50 ,

Offroad

500 LEK

Viti: 2005
15 Jan 16:21 ,

Papaq

500 LEK

Viti: 2004
03 Jan 16:06 ,

shitet

550 EUR

Viti: 2013
19 Nën 15:38 ,

Harley-devidson

8 500 EUR

Viti: 1998
15 Nën 12:31 ,

Shitet motorri

1 300 EUR

Viti: 1990
18 Tet 10:40 ,

Shitet motor Yamaha

3 399 EUR

Viti: 1998
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Korr 19:11 ,

HONDA 250 cc

370 EUR

Viti: 1996
01 Korr 08:59 ,

Okazion Yamaha

1 500 EUR

Viti: 1996
27 Qer 18:44 ,

APRILIA

500 EUR

Viti: 2002
14 Qer 15:09 ,

Er500

2 200 EUR

Viti: 2006
25 Maj 18:04 ,

Honda 250cc

600 LEK

Viti: 1998
17 Maj 23:11 ,

Motocikleta Tjeter

2 000 EUR

Viti: 2000
12 Maj 20:57 ,

kawasaki 750

1 400 EUR

Viti: 1987
30 Mar 16:55 ,

Motor

35 000 LEK

Viti: 2000
29 Mar 19:14 ,

fgbfh

500 000 000 LEK

Viti: 2012
28 Mar 10:09 ,

Yamaha xt 250 4 valvula

600 LEK

Viti: 2000
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
27 Dhj 17:26 ,

Papaq

850 LEK

Viti: 2008
07 Dhj 18:32 ,

honda 150

800 EUR

Viti: 1998
01 Nën 19:35 ,

Honda

550 EUR

Viti: 1997
14 Gush 12:46 ,

shitet motorr

2 000 LEK

Viti: 1997
13 Gush 13:17 ,

hond

1 000 EUR

Viti: 1997
06 Qer 21:55 ,

husaberg FE450E 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
20 Maj 14:57 ,

Motor BMW F650

2 000 EUR

Viti: 2001
25 Pri 12:48 ,

Papaç japonez 49

450 EUR

Viti: 2012
17 Shk 20:36 ,

honda

700 EUR

Viti: 1999
22 Nën 21:05 ,

Kawasaki KLE500 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
22 Nën 19:57 ,

KAWSAKI KLE 500

3 000 EUR

Viti: 2002

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.

Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme

MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.

Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al

Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.

Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.
Në fillim