Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 1
Bashan , 1
BMW , 10
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 27
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 9
KTM , 3
Laverda , 1
Lifan , 10
Luxxon , 1
PGO , 1
Shineray , 2
Suzuki , 8
Yamaha , 29

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.

Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.

29 Tet 14:54 ,

Motor Dayang

450 EUR

Viti: 2008
22 Tet 15:21 ,

Motor Suzuki GN250

800 EUR

Viti: 1990
13 Sht 19:15 ,

200 cc

1 700 EUR

Viti: 2016
01 Sht 18:55 ,

Motor yamaha xt

100 000 LEK

Viti: 2005
23 Gush 18:23 ,

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Gush 14:14 ,

Motorr pune

600 EUR

Viti: 2002
05 Gush 14:00 ,

Honda Varadero

3 000 EUR

Viti: 2002
14 Korr 16:11 ,

shitet motorri

650 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
03 Korr 21:59 ,

Motorr

230 EUR

Viti: 2014
28 Qer 11:15 ,

Shitet motor MZ 301

60 000 LEK

Viti: 1993
26 Qer 12:51 ,

yamaha

200 000 LEK

Viti: 2001
13 Maj 13:04 ,

Super

200 LEK

Viti: 2000
26 Mar 15:26 ,

Yamaha

1 600 EUR

Viti: 2009
12 Mar 11:27 ,

Bmw GS 1150 Dakar

Viti: 2002
29 Jan 14:28 ,

Motor i vjeter.175 cc

200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
14 Tet 14:54 ,

Shitet motorri.

80 000 LEK

Viti: 2010
10 Tet 19:38 ,

Bmw 1150 GS -dakar-

3 800 EUR

Viti: 2001
22 Sht 20:55 ,

Aprilia

600 EUR

Viti: 1999
24 Gush 10:32 ,

okazion

1 200 EUR

Viti: 2002
06 Gush 09:19 ,

Suzuki DR650

2 000 000 LEK

Viti: 2014
14 Korr 23:12 ,

Aprilia 550

4 100 EUR

Viti: 2008
07 Korr 20:09 ,

Shitet Honda Varardero 1000cc

2 000 EUR

Viti: 2002
04 Korr 17:01 ,

Motorr XT 660cc

4 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 16:37 ,

Motorr

4 000 EUR

Viti: 2008
02 Korr 21:39 ,

Honda shadow 125cc

2 000 EUR

Viti: 2005
24 Qer 14:28 ,

Shitet biciklet ciklistash..

6 000 LEK

Viti: 2002
19 Qer 17:29 ,

Cbr 600

Viti: 1992
18 Qer 16:56 ,

MATORR

300 EUR

Viti: 2004
10 Qer 20:05 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
08 Qer 21:13 ,

Honda Varadero 2005

1 LEK

Viti: 2005
08 Qer 19:17 ,

Motor XT 600

1 000 000 LEK

Viti: 2008
01 Qer 18:42 ,

Shitet Yamaha super tenere 750 cc

2 200 EUR

Viti: 1994
29 Maj 22:01 ,

Motorr honda africa

2 500 EUR

Viti: 2001
22 Maj 20:35 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
22 Maj 20:27 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
07 Maj 19:31 ,

GRUP MOTORRIT

150 LEK

Viti: 2017
04 Maj 18:12 ,

Yamaha cross

85 000 LEK

Viti: 1999
23 Pri 21:40 ,

Motoçiklete

3 500 EUR

Viti: 2008

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.

Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme

MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.

Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al

Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.

Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.
Në fillim