Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 1
Bashan , 1
BMW , 11
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 26
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 9
KTM , 2
Laverda , 1
Lifan , 9
Luxxon , 1
PGO , 1
Shineray , 2
Suzuki , 7
Yamaha , 24

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.

Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.

Dje 17:34 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
18 Sht 07:18 ,

BMW 650 GS

3 500 EUR

Viti: 2006
16 Sht 21:11 ,

Motor Gasgas

2 200 EUR

Viti: 2010
16 Sht 13:31 ,

Motor 4 rrota

2 700 EUR

Viti: 2009
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
16 Gush 20:15 ,

Honda

650 LEK

Viti: 1991
14 Gush 10:47 ,

Shes motor 110 cc crypton

470 LEK

Viti: 2020
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.

Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme

MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.

Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al

Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.

Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.
Në fillim