Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 1
Bashan , 1
BMW , 10
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 27
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 9
KTM , 3
Laverda , 1
Lifan , 10
Luxxon , 1
PGO , 1
Shineray , 2
Suzuki , 8
Yamaha , 30

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.

Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.

11 Jan 11:22 ,

shitet

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
08 Jan 09:10 ,

Honda astra grupi skelet aprilia

500 LEK

Viti: 1999
30 Dhj 22:37 ,

yamha tw 200

800 LEK

Viti: 2010
27 Dhj 16:14 ,

Motorr

160 000 LEK

Viti: 2018
05 Dhj 13:11 ,

BMW 650 GS

3 300 EUR

Viti: 2006
09 Nën 14:34 ,

Biciklet origjinale

750 LEK

Viti: 2018
06 Nën 19:17 ,

Durres

400 LEK

Viti: 2015
21 Tet 14:41 ,

Motor Yamaha XTZ 660

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
04 Tet 14:58 ,

Yamaha XT

800 LEK

Viti: 1998
24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
23 Sht 21:12 ,

Xing yang 125 cc

270 LEK

Viti: 2009
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
16 Gush 20:15 ,

Honda

650 LEK

Viti: 1991
14 Gush 10:47 ,

Shes motor 110 cc crypton

470 LEK

Viti: 2020
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018
31 Korr 14:27 ,

Yamaha T80

300 EUR

Viti: 2000
21 Korr 16:30 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
14 Korr 12:50 ,

Motor nga Italia

2 500 EUR

Viti: 1992
06 Korr 15:09 ,

Suzuki DRZ-400

2 200 EUR

Viti: 2008
06 Korr 13:48 ,

Shitet tricikel

600 LEK

Viti: 2005
02 Korr 12:31 ,

Shitet Husqvarna

3 500 EUR

Viti: 2009
31 Maj 17:38 ,

Biciklete Origjinale

270 LEK

Viti: 2017
24 Maj 01:49 ,

Gs 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
14 Maj 17:09 ,

Yamaha XT 125cc. 0682776149

1 300 EUR

Viti: 2005
27 Mar 21:26 ,

Shitet motor aprilia pegaso

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
23 Shk 17:01 ,

Dayang 125cc 2017

1 100 LEK

Viti: 2017
20 Shk 12:28 ,

Motorr 4 gomsh

400 LEK

Viti: 2015
27 Jan 19:43 ,

Shitet Yamaha XT 125cc

1 350 EUR

Viti: 2005
26 Jan 17:29 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016
13 Dhj 16:04 ,

Bicikleta

40 000 LEK

Viti: 2018
30 Nën 13:45 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2016
15 Nën 17:16 ,

Shitet

600 LEK

Viti: 2004

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.

Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme

MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.

Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al

Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.

Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.
Në fillim