Blej Motor për Terren dhe Off-Road në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Aeon , 2
Aprilia , 9
Baotian , 2
Bashan , 1
BMW , 10
Daelim , 1
Ducati , 1
Honda , 36
Husaberg , 1
Husqvarna , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 11
KTM , 5
Laverda , 1
Lifan , 11
Luxxon , 1
PGO , 1
Piaggio , 1
Shineray , 4
Suzuki , 7
Yamaha , 30

Motora off-road të përdorur dhe të ri në shitje. Gjej motor për rrugë malore në shitje. Shikoni njoftime për motorë për terren në shitje nga markat më të njohura si: Honda, Kawasaki, Lifan, Suzuki, Yamaha dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit për ti shikuar vetëm njoftimet për atë model.


Blini dhe shisni motorë për terrene të vështira në MerrJep.al. Shisni motorë off-road të markave të ndryshme dhe gjeni blerësit e interesuar.Dje 10:44 ,

Honda 500 cc

5 500 EUR

Viti: 2018
Dje 10:07 ,

Honda Transalp

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
10 Qer 17:10 ,

Peda 250cc viti 2020

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
31 Maj 23:30 ,

BMW GS 1150

4 000 EUR

Viti: 2004
15 Maj 11:40 ,

Shitet Honda Tiger

2 500 EUR

Viti: 1998
12 Maj 09:07 ,

Motorr

700 LEK

Viti: 2010
05 Maj 16:28 ,

Shitet Honda Tiger cafe racer

2 500 EUR

Viti: 1998
02 Maj 20:47 ,

Honda

400 EUR

Viti: 2020
15 Pri 21:53 ,

YAMAHA XT

1 300 EUR

Viti: 2004
12 Pri 10:22 ,

Shitet KTM LC4

2 900 EUR

Viti: 2008
08 Pri 00:23 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
06 Pri 13:33 ,

Motorr 100cc

450 LEK

Viti: 2020
17 Mar 06:03 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1990
12 Mar 21:16 ,

Peagos

800 LEK

Viti: 1998
16 Shk 22:36 ,

Motorr

45 000 LEK

Viti: 2000
14 Shk 16:18 ,

Shitet Sheniray

1 650 EUR

Viti: 2018
23 Jan 15:18 ,

Yamaha TW200

700 LEK

Viti: 2010
18 Jan 19:14 ,

Motorr Shineray 2018

1 000 EUR

Viti: 2018
08 Jan 09:10 ,

Honda astra grupi skelet aprilia

500 LEK

Viti: 1999
30 Dhj 22:37 ,

yamha tw 200

800 LEK

Viti: 2010
27 Dhj 16:14 ,

Motorr

160 000 LEK

Viti: 2018
09 Nën 14:34 ,

Biciklet origjinale

750 LEK

Viti: 2018
06 Nën 19:17 ,

Durres

400 LEK

Viti: 2015
21 Tet 14:41 ,

Motor Yamaha XTZ 660

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
23 Sht 21:12 ,

Xing yang 125 cc

270 LEK

Viti: 2009
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
16 Gush 20:15 ,

Honda

650 LEK

Viti: 1991
14 Gush 10:47 ,

Shes motor 110 cc crypton

470 LEK

Viti: 2020
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018
31 Korr 14:27 ,

Yamaha T80

300 EUR

Viti: 2000
21 Korr 16:30 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
14 Korr 12:50 ,

Motor nga Italia

2 500 EUR

Viti: 1992

Dëshironi të udhëtoni në terrene të vështira apo off-road? Motorë off-road janë zgjedhja e duhur për ju! Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motor off-road me çmimet më të arsyeshme.


Motor për Terren dhe Off-Road të markave të ndryshme


MerrJep.al është platforma e duhur për adhuruesit e motorëve. Gjej motoçikleta off-road apo për terrene të vështira nga markat dhe modelet e ndryshme si: Honda VFR, Honda FMX, Kawasaki KLE, Lifan LF, Suzuki V-Strom, Yamaha XT, BMW F-Series, BMW GS, Aprilia MX dhe modele të tjera. Gjej motorë off-road me 150cc, 110cc, 125cc, 200cc, 750cc, 600cc, 650cc dhe shumë të tjerë vetëm në MerrJep.al.


Blej dhe shit Motorë Off-Road në MerrJep.al


Eksploroni natyrën me motor për terrene malore. Motorët off-road janë të dizajnuar për terrene jashtë rrugës normale dhe për të kaluar rrugë më të vështira. MerrJep.al ju ofron zgjedhje të madhe të motorëve off-road në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Posedoni motor për terrene të përdorur apo të ri? Ju mund ta shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani motorin tuaj në shitje. Mundësi për shitje është shumë e madhe, pasi që MerrJep.al vizitohet nga një numër i madh vizitorëve ditor të interesuar për motorë të ndryshëm.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione