shadow | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Honda , 1
02 Korr 21:39 ,

Honda shadow 125cc

2 000 EUR

Viti: 2005
Në fillim