motorr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Honda , 8
Yamaha , 6
Lifan , 5
Kawasaki , 3
BMW , 2
Shineray , 2
Aeon , 1
Daelim , 1
Jawa , 1
KTM , 1
Luxxon , 1
Piaggio , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:44 ,

Honda 500 cc

5 500 EUR

Viti: 2018
12 Maj 09:07 ,

Motorr

700 LEK

Viti: 2010
08 Pri 00:23 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
06 Pri 13:33 ,

Motorr 100cc

450 LEK

Viti: 2020
16 Shk 22:36 ,

Motorr

45 000 LEK

Viti: 2000
18 Jan 19:14 ,

Motorr Shineray 2018

1 000 EUR

Viti: 2018
27 Dhj 16:14 ,

Motorr

160 000 LEK

Viti: 2018
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
21 Korr 16:30 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
20 Shk 12:28 ,

Motorr 4 gomsh

400 LEK

Viti: 2015
26 Jan 17:29 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016
23 Gush 14:14 ,

Motorr pune

600 EUR

Viti: 2002
03 Korr 21:59 ,

Motorr

230 EUR

Viti: 2014
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
14 Tet 14:54 ,

Shitet motorri.

80 000 LEK

Viti: 2010
04 Korr 17:01 ,

Motorr XT 660cc

4 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 16:37 ,

Motorr

4 000 EUR

Viti: 2008
29 Maj 22:01 ,

Motorr honda africa

2 500 EUR

Viti: 2001
22 Maj 20:35 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
22 Maj 20:27 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
12 Shk 10:06 ,

motorr

100 000 LEK

Viti: 2016
15 Nën 12:31 ,

Shitet motorri

1 300 EUR

Viti: 1990
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
07 Dhj 18:32 ,

honda 150

800 EUR

Viti: 1998
14 Gush 12:46 ,

shitet motorr

2 000 LEK

Viti: 1997

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione