motorr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Yamaha , 6
Honda , 5
Lifan , 4
BMW , 3
Kawasaki , 2
Suzuki , 2
Aeon , 1
Aprilia , 1
Daelim , 1
Jawa , 1
KTM , 1
Luxxon , 1
Shineray , 1
25 Nën 10:15 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
15 Tet 11:30 ,

Yamaha

200 LEK

Viti: 1990
31 Gush 18:38 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2002
21 Korr 16:30 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
20 Shk 12:28 ,

Motorr 4 gomsh

400 LEK

Viti: 2015
26 Jan 17:29 ,

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016
23 Gush 14:14 ,

Motorr pune

600 EUR

Viti: 2002
03 Korr 21:59 ,

Motorr

230 EUR

Viti: 2014
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
14 Tet 14:54 ,

Shitet motorri.

80 000 LEK

Viti: 2010
04 Korr 17:01 ,

Motorr XT 660cc

4 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 16:37 ,

Motorr

4 000 EUR

Viti: 2008
29 Maj 22:01 ,

Motorr honda africa

2 500 EUR

Viti: 2001
22 Maj 20:35 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
22 Maj 20:27 ,

Motorr

750 LEK

Viti: 2015
12 Shk 10:06 ,

motorr

100 000 LEK

Viti: 2016
15 Nën 12:31 ,

Shitet motorri

1 300 EUR

Viti: 1990
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
07 Dhj 18:32 ,

honda 150

800 EUR

Viti: 1998
14 Gush 12:46 ,

shitet motorr

2 000 LEK

Viti: 1997


Në fillim