Lifan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Lifan , 4
09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
07 Maj 19:31 ,

GRUP MOTORRIT

150 LEK

Viti: 2017
27 Dhj 17:26 ,

Papaq

850 LEK

Viti: 2008


Në fillim