Kawasaki | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Kawasaki , 6
Yamaha , 1
12 Maj 20:57 ,

kawasaki 750

1 400 EUR

Viti: 1987
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
22 Nën 21:05 ,

Kawasaki KLE500 -02

3 000 EUR

Viti: 2002

  • kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kawasaki në kategorinë All Category
  • kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kawasaki ninja në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kawasaki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim