Karkalec | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Honda , 2
Suzuki , 1
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
19 Qer 17:29 ,

Cbr 600

Viti: 1992


Në fillim