250cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Honda , 2
Jawa , 1
Shineray , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 1
30 Nën 13:45 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2016
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
04 Maj 18:12 ,

Yamaha cross

85 000 LEK

Viti: 1999
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Maj 18:04 ,

Honda 250cc

600 LEK

Viti: 1998

  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 250cc në kategorinë All Category
  • 250cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim