250 cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad

Honda , 1
Yamaha , 1
21 Korr 19:11 ,

HONDA 250 cc

370 EUR

Viti: 1996
Në fillim