Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Yamaha | XT

04 Tet 14:58 ,

Yamaha XT

800 LEK

Viti: 1998
14 Maj 17:09 ,

Yamaha XT 125cc. 0682776149

1 300 EUR

Viti: 2005
27 Jan 19:43 ,

Shitet Yamaha XT 125cc

1 350 EUR

Viti: 2005
01 Sht 18:55 ,

Motor yamaha xt

100 000 LEK

Viti: 2005
04 Korr 17:01 ,

Motorr XT 660cc

4 000 EUR

Viti: 2007
04 Korr 16:37 ,

Motorr

4 000 EUR

Viti: 2008
Në fillim