Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Suzuki

06 Korr 15:09 ,

Suzuki DRZ-400

2 200 EUR

Viti: 2008
22 Tet 15:21 ,

Motor Suzuki GN250

800 EUR

Viti: 1990
13 Maj 13:04 ,

Super

200 LEK

Viti: 2000
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
06 Gush 09:19 ,

Suzuki DR650

2 000 000 LEK

Viti: 2014
Në fillim