Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Markë tjetër | Dayang

23 Shk 17:01 ,

Dayang 125cc 2017

1 100 LEK

Viti: 2017
29 Tet 14:54 ,

Motor Dayang

450 EUR

Viti: 2008
Në fillim