Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Lifan | LF

09 Gush 13:39 ,

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2018
23 Shk 17:41 ,

lifan

5 500 LEK

Viti: 2010
18 Shk 18:55 ,

Motor

700 LEK

Viti: 2011
Në fillim