Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Laverda

At72 , 1
31 Korr 14:27 ,

Yamaha T80

300 EUR

Viti: 2000
Në fillim