Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Kawasaki | Model Tjeter

13 Sht 19:15 ,

200 cc

1 700 EUR

Viti: 2016
14 Qer 15:09 ,

Er500

2 200 EUR

Viti: 2006
Në fillim