Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Kawasaki

KLE , 3
KLX , 1
Z , 1
ZXR , 1
13 Sht 19:15 ,

200 cc

1 700 EUR

Viti: 2016
14 Qer 15:09 ,

Er500

2 200 EUR

Viti: 2006
12 Maj 20:57 ,

kawasaki 750

1 400 EUR

Viti: 1987
28 Shk 12:51 ,

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
22 Nën 21:05 ,

Kawasaki KLE500 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
22 Nën 19:57 ,

KAWSAKI KLE 500

3 000 EUR

Viti: 2002
Në fillim