Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | KTM

24 Sht 22:59 ,

modenas dinamik 135 2t

700 LEK

Viti: 2008
20 Shk 12:28 ,

Motorr 4 gomsh

400 LEK

Viti: 2015
18 Qer 16:56 ,

MATORR

300 EUR

Viti: 2004
Në fillim