Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Jawa

23 Gush 18:23 ,

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Në fillim