Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Husqvarna

Sm610R , 1
02 Korr 12:31 ,

Shitet Husqvarna

3 500 EUR

Viti: 2009
Në fillim