Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Husaberg

FS 550 R , 1
06 Qer 21:55 ,

husaberg FE450E 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Në fillim