Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Harley-Davidson

19 Nën 15:38 ,

Harley-devidson

8 500 EUR

Viti: 1998
Në fillim