Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Baotian

BT110-2 , 1
24 Qer 14:28 ,

Shitet biciklet ciklistash..

6 000 LEK

Viti: 2002
Në fillim