Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Terren/Offroad | Aeon | Cobra

16 Gush 20:15 ,

Honda

650 LEK

Viti: 1991
23 Gush 14:14 ,

Motorr pune

600 EUR

Viti: 2002
Në fillim