Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Motoçikleta (mbi 50cc) | Të tjera

Adly , 5
Aeon , 1
Aprilia , 8
Bashan , 2
Benelli , 1
Blata , 1
BMW , 3
Can Am , 1
Ducati , 3
Gilera , 2
Honda , 30
Hyosung , 1
Italjet , 2
Jawa , 5
Jinling , 2
Kawasaki , 15
Kingway , 1
Lifan , 20
Malaguti , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 31
Polaris , 2
Rivero , 1
Suzuki , 10
Vespa , 12
VICTORY , 2
Yamaha , 25

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Gush 08:13 ,

Shitet 110 cc

100 000 LEK

Viti: 2021
07 Gush 13:43 ,

Yamaha virago

1 400 EUR

Viti: 1995
05 Gush 12:55 ,

Okazion

4 700 EUR

Viti: 2004
05 Korr 12:30 ,

Okazion

85 000 LEK

Viti: 2017
29 Qer 14:24 ,

vespa

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Qer 20:01 ,

Motorr me bateri

2 000 EUR

Viti: 2021
17 Maj 13:20 ,

Super

650 LEK

Viti: 2012
14 Maj 10:18 ,

Vespa

850 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Maj 19:00 ,

bicikleta

100 EUR

Viti: 2021
28 Pri 23:58 ,

Shitet Piaggio Si 300 mij lek

300 LEK

Viti: 2000
25 Pri 22:04 ,

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Pri 16:41 ,

Biciklet

150 LEK

Viti: 2017
19 Pri 10:40 ,

SHITET

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Pri 10:24 ,

PJESE PER VESPA

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Pri 14:44 ,

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Mar 14:41 ,

garelli 1968

400 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
27 Mar 00:29 ,

OKAZION YAMAHA NMAX

3 200 EUR

Viti: 2015
11 Mar 17:28 ,

Biciklete ciklistesh

1 300 LEK

Viti: 2019
07 Mar 12:56 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 2008
01 Mar 13:12 ,

Piaggio si

333 LEK

Viti: 2002
24 Shk 13:02 ,

Shitet motorr

600 LEK

Viti: 2011
15 Shk 12:44 ,

Motorr per invalid

1 000 EUR

Viti: 2010
27 Dhj 11:20 ,

Honda NT 700

3 250 EUR

Viti: 2006
03 Dhj 09:44 ,

Biciklet italiane Antike 26

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Dhj 09:36 ,

Biciklet italiane Antike

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
16 Nën 20:16 ,

Shitet motorr papaq

45 000 LEK

Viti: 2020
08 Nën 13:06 ,

Dajang

550 LEK

Viti: 2021
04 Nën 12:08 ,

Piaggio si

250 LEK

Viti: 2021
04 Nën 12:08 ,

Suzuki

250 LEK

Viti: 2021
04 Nën 12:00 ,

Piqggio

250 LEK

Viti: 2021
21 Tet 21:58 ,

Motorr papaq

50 000 LEK

Viti: 2020
03 Sht 13:58 ,

MT. i diskutueshem

550 EUR

Viti: 2010
28 Gush 17:44 ,

Kawasaki

3 800 EUR

Viti: 2007
28 Gush 17:44 ,

Kawasaki

3 800 EUR

Viti: 2007
16 Gush 16:02 ,

Overboard

120 EUR

Viti: 2014
07 Gush 15:31 ,

motori 350

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione