Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Adly , 18
Aprillia , 1
Aeon , 5
Aixam , 2
Aprilia , 13
Yamaha , 1
Barossa , 1
Benelli , 3
Beta , 1
BMW , 10
BRP , 1
BSA , 1
Burelli , 3
Cagiva , 1
Cectek , 1
CFMOTO , 1
CPI , 2
Daelim , 3
DKW , 3
Ducati , 11
e-max , 1
Generic , 1
Gilera , 4
Honda , 111
Horex , 2
Hyosung , 3
Indian , 1
Jawa , 13
Jinling , 3
Kawasaki , 27
Keeway , 1
Kingway , 1
KTM , 7
Kymco , 10
Lifan , 147
Linhai , 1
Luxxon , 1
Malaguti , 4
MBK , 2
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Mz , 2
Online , 3
Pegasus , 7
Peugeot , 7
PGO , 1
Piaggio , 89
Shineray , 2
Suzuki , 48
SYM , 6
Triumph , 3
Vespa , 35
VICTORY , 2
Yamaha , 107
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:08 Të tjera , Tiranë

Shitet Dayang 100cc 2018

700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:49 Të tjera , Tiranë

Shitet Moto Guzzi V7 iii Stone 2017

6 000 EUR

Dje 15:49 Të tjera , Tiranë

MOTORA....

Dje 14:49 Të tjera , Tiranë

YAMAHA 600 XJ6

Dje 10:54 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Dje 10:46 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Dje 10:40 Të tjera , Tiranë

Harley Davidson

5 400 EUR

30 Maj 18:36 Të tjera , Tiranë

Moto infinity 110

900 EUR

30 Maj 14:42 Të tjera , Tiranë

Shitet Lifan 125cc

950 EUR

29 Maj 21:17 Të tjera , Tiranë

Shes motorr elektrik citicooco

30 000 LEK

29 Maj 17:10 Të tjera , Tiranë

Mz Etz 250 delux

3 800 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

27 Maj 04:01 Të tjera , Tiranë

Vespa Cosa 150 Lx

800 EUR

24 Maj 20:27 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendj shume te mire 65000leke

65 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 19:28 Të tjera , Tiranë

Vespa Cosa LX200

1 800 EUR

23 Maj 12:54 Të tjera , Tiranë

Shitet Papaq 125

40 000 LEK

23 Maj 10:08 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr dajang 110

850 EUR

22 Maj 18:17 Të tjera , Tiranë

Okazjon shitet motorri

700 LEK

22 Maj 09:27 Të tjera , Tiranë

Kawasaki kazer zx 130 super gjendje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 09:13 Të tjera , Tiranë

Motorr Lifan

85 000 LEK

19 Maj 16:31 Të tjera , Tiranë

Zontes ZT 125 G1

3 000 EUR

18 Maj 11:50 Të tjera , Tiranë

Shitet Jawa 350

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Maj 14:36 Të tjera , Tiranë

Shitet

60 000 LEK

15 Maj 14:31 Të tjera , Tiranë

Ducati monster 620 ie

3 500 EUR

14 Maj 22:41 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 80000 leke

80 000 LEK

14 Maj 13:15 Të tjera , Tiranë

Honda NC700s

5 500 EUR

13 Maj 17:47 Të tjera , Tiranë

X-ADV 750

12 000 EUR

11 Maj 01:55 Të tjera , Tiranë

Dayang 110cc

700 LEK

10 Maj 22:39 Të tjera , Tiranë

Shitur

20 000 EUR

10 Maj 08:28 Të tjera , Tiranë

❌Motorr elektrik ❌

800 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 23:13 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 90000

90 000 LEK

08 Maj 07:30 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 000 EUR

05 Maj 22:38 Të tjera , Tiranë

Shitet

650 EUR

05 Maj 19:07 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr Sym Cruisym

4 000 EUR

04 Maj 22:21 Të tjera , Tiranë

Motorr Lifan

87 000 LEK

03 Maj 23:57 Të tjera , Tiranë

Vespa Pk 79 cc

1 200 EUR

03 Maj 23:38 Të tjera , Tiranë

Vespa Cosa 150 Lx

100 000 LEK

03 Maj 22:14 Të tjera , Tiranë

yamaha vx 250 okazion gjendje super

1 800 EUR

30 Pri 22:31 Të tjera , Tiranë

TFT per BMW

1 800 EUR

30 Pri 22:01 Të tjera , Tiranë

Shitet skuter

2 500 EUR

30 Pri 15:44 Të tjera , Tiranë

Shitet motorri Dayang 125cc EPI 2022

130 000 LEK

26 Pri 17:16 Të tjera , Tiranë

SHITET 900 EURO

900 EUR

26 Pri 15:13 Të tjera , Tiranë

Honda 1800cc Valkyrie

1 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 22:40 Të tjera , Tiranë

Kerkoj motorr !!!

500 LEK

25 Pri 00:55 Të tjera , Tiranë

Papaq Honda 100cc

930 LEK

24 Pri 11:03 Të tjera , Tiranë

Piaggio X 9

700 EUR

16 Pri 08:32 Të tjera , Tiranë

Vespa 125 PX

800 EUR

15 Pri 19:59 Të tjera , Tiranë

Shitet Çantë aerodinamike shpine Axio Harodesign për motorr

50 EUR

13 Pri 18:41 Të tjera , Tiranë

Piaggio Vespa

2 200 EUR

Viti: 2011
12 Pri 19:15 Të tjera , Tiranë

MOTORR HONDA WAVE 100cc -41E

85 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione