Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Të gjitha në Tiranë

Dayang , 152
JonWay , 1
Model tjeter , 210
Nipponia , 7
Yinxiang , 11
Yiying , 4
Zongshen , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:08 Të tjera , Tiranë

Shitet Dayang 100cc 2018

700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:49 Të tjera , Tiranë

MOTORA....

30 Maj 18:36 Të tjera , Tiranë

Moto infinity 110

900 EUR

29 Maj 21:17 Të tjera , Tiranë

Shes motorr elektrik citicooco

30 000 LEK

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

24 Maj 20:27 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendj shume te mire 65000leke

65 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 12:54 Të tjera , Tiranë

Shitet Papaq 125

40 000 LEK

23 Maj 10:08 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr dajang 110

850 EUR

19 Maj 16:31 Të tjera , Tiranë

Zontes ZT 125 G1

3 000 EUR

14 Maj 22:41 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 80000 leke

80 000 LEK

10 Maj 08:28 Të tjera , Tiranë

❌Motorr elektrik ❌

800 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 23:13 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 90000

90 000 LEK

30 Pri 15:44 Të tjera , Tiranë

Shitet motorri Dayang 125cc EPI 2022

130 000 LEK

26 Pri 17:16 Të tjera , Tiranë

SHITET 900 EURO

900 EUR

25 Pri 22:40 Të tjera , Tiranë

Kerkoj motorr !!!

500 LEK

15 Pri 19:59 Të tjera , Tiranë

Shitet Çantë aerodinamike shpine Axio Harodesign për motorr

50 EUR

12 Pri 14:24 Të tjera , Tiranë

Motorr Offroad per femije!

120 EUR

30 Mar 18:34 Të tjera , Tiranë

Motorr

1 EUR

30 Mar 00:34 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendje shum te mire 80000 leke I padisk

80 000 LEK

28 Mar 13:20 Të tjera , Tiranë

Okazion

700 LEK

03 Mar 12:48 Të tjera , Tiranë

SHITET MOTOR DAYANG

850 LEK

02 Mar 11:20 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

01 Mar 12:06 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

28 Shk 22:10 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr 125 (perdoret me patent makine)

750 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 04:47 Të tjera , Tiranë

Shitet

11 000 LEK

20 Shk 09:44 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

10 Shk 13:02 Të tjera , Tiranë

KOLEKSION MOTORRASH

09 Shk 17:30 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion

1 050 EUR

05 Shk 11:58 Të tjera , Tiranë

Shitet dayang

1 LEK

27 Jan 18:26 Të tjera , Tiranë

Shitet Yinxiang 125cc

50 000 LEK

27 Jan 17:41 Të tjera , Tiranë

Motorr dayang

75 000 LEK

25 Jan 18:36 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion Dayang 125cc viti 2022 .

120 000 LEK

14 Jan 10:37 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

08 Jan 12:15 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

08 Jan 10:16 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

07 Jan 01:41 Të tjera , Tiranë

Dayang viti 2022

1 000 EUR

06 Jan 11:18 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

03 Jan 18:12 Të tjera , Tiranë

Dayang 125cc Shitet i disk

73 000 LEK

29 Dhj 19:43 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

60 000 LEK

29 Dhj 10:02 Të tjera , Tiranë

Dayang 100, 950€

950 EUR

24 Dhj 17:25 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

70 000 LEK

21 Dhj 10:28 Të tjera , Tiranë

Dayang

800 LEK

20 Dhj 17:25 Të tjera , Tiranë

biciklete

200 LEK

11 Dhj 16:41 Të tjera , Tiranë

biciklete fat bike

200 LEK

22 Nën 19:56 Të tjera , Tiranë

biciklete fat bike

200 EUR

20 Nën 17:06 Të tjera , Tiranë

shitet

70 000 LEK

20 Nën 16:42 Të tjera , Tiranë

shitet

65 000 LEK

20 Nën 09:42 Të tjera , Tiranë

Shitet motor elektrik

600 EUR

14 Nën 20:50 Të tjera , Tiranë

dayang rs 125

10 Nën 13:20 Të tjera , Tiranë

Shitet Motorr 90.000 lek

90 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione