Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Dayang Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:08 Të tjera , Tiranë

Shitet Dayang 100cc 2018

700 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

24 Maj 20:27 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendj shume te mire 65000leke

65 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 10:08 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr dajang 110

850 EUR

14 Maj 22:41 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gender shume te mire 80000 leke

80 000 LEK

30 Pri 15:44 Të tjera , Tiranë

Shitet motorri Dayang 125cc EPI 2022

130 000 LEK

25 Pri 22:40 Të tjera , Tiranë

Kerkoj motorr !!!

500 LEK

30 Mar 18:34 Të tjera , Tiranë

Motorr

1 EUR

30 Mar 00:34 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendje shum te mire 80000 leke I padisk

80 000 LEK

03 Mar 12:48 Të tjera , Tiranë

SHITET MOTOR DAYANG

850 LEK

02 Mar 11:20 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

01 Mar 12:06 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

28 Shk 22:10 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr 125 (perdoret me patent makine)

750 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 04:47 Të tjera , Tiranë

Shitet

11 000 LEK

20 Shk 09:44 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 ne gjendje te mir

700 LEK

09 Shk 17:30 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion

1 050 EUR

05 Shk 11:58 Të tjera , Tiranë

Shitet dayang

1 LEK

27 Jan 17:41 Të tjera , Tiranë

Motorr dayang

75 000 LEK

25 Jan 18:36 Të tjera , Tiranë

Shitet okazion Dayang 125cc viti 2022 .

120 000 LEK

14 Jan 10:37 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

08 Jan 12:15 Të tjera , Tiranë

Dayang

1 LEK

08 Jan 10:16 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

07 Jan 01:41 Të tjera , Tiranë

Dayang viti 2022

1 000 EUR

06 Jan 11:18 Të tjera , Tiranë

Shitet papaq

1 LEK

03 Jan 18:12 Të tjera , Tiranë

Dayang 125cc Shitet i disk

73 000 LEK

29 Dhj 19:43 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

60 000 LEK

29 Dhj 10:02 Të tjera , Tiranë

Dayang 100, 950€

950 EUR

24 Dhj 17:25 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik

70 000 LEK

21 Dhj 10:28 Të tjera , Tiranë

Dayang

800 LEK

22 Nën 19:56 Të tjera , Tiranë

biciklete fat bike

200 EUR

14 Nën 20:50 Të tjera , Tiranë

dayang rs 125

10 Nën 13:20 Të tjera , Tiranë

Shitet Motorr 90.000 lek

90 000 LEK

31 Tet 07:45 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 LEK

27 Tet 10:27 Të tjera , Tiranë

Shitet motorri

700 LEK

21 Tet 10:29 Të tjera , Tiranë

Shitet

3 000 LEK

21 Tet 10:24 Të tjera , Tiranë

Shitet

50 EUR

13 Tet 13:15 Të tjera , Tiranë

Dayang 100cc

750 LEK

Viti: 2019
02 Tet 21:31 Të tjera , Tiranë

Shitet dayang 50 cc gjendje e mire pa letra 30 000 leke

30 000 LEK

Viti: 2018
25 Sht 22:22 Të tjera , Tiranë

Okazion

800 EUR

Viti: 2018
24 Sht 09:49 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr

650 LEK

Viti: 2014
23 Sht 19:24 Të tjera , Tiranë

Motorr

900 EUR

Viti: 2018
22 Sht 08:33 Të tjera , Tiranë

Dayang 125 2020

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
21 Sht 17:27 Të tjera , Tiranë

Shiten Dy motorra dayang 125 cc dhe 49 cc

900 LEK

Viti: 2019
01 Sht 12:17 Të tjera , Tiranë

motorr dajang

800 EUR

Viti: 2011
21 Korr 14:40 Të tjera , Tiranë

Kosha picerie

1 LEK

Viti: 2021
11 Korr 22:08 Të tjera , Tiranë

Dayang RS 125 okazion

70 000 LEK

Viti: 2017
20 Maj 20:57 Të tjera , Tiranë

Shitet

900 LEK

Viti: 2020
19 Maj 23:19 Të tjera , Tiranë

Shitet papagj 120cc

80 000 LEK

Viti: 2021
11 Maj 08:20 Të tjera , Tiranë

shitet

9 000 EUR

Viti: 2020
10 Maj 18:53 Të tjera , Tiranë

Shitet ose Nedrrohet me makinen benzine

9 000 EUR

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Dayang | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione