Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Të tjera | Kawasaki

ER , 2
Kazer , 10
KLE , 1
KLX , 4
KX , 4
Ninja , 11
Z , 18
ZXR , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Qer 13:04 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 11:04 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 09:33 ,

Modenass kriss 110

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
16 Qer 10:02 ,

Shitet

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
15 Qer 16:23 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
12 Qer 11:47 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
10 Qer 17:38 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
01 Qer 16:01 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
27 Maj 18:15 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
24 Maj 20:30 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
28 Mar 21:18 ,

shitet motor

2 700 EUR

Viti: 2009
24 Shk 13:02 ,

Shitet motorr

600 LEK

Viti: 2011
21 Jan 10:13 ,

125 cc

800 EUR

Viti: 2017
15 Jan 03:15 ,

Papaq

330 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
13 Jan 17:56 ,

Shitet

600 LEK

Viti: 2019
08 Jan 10:46 ,

Shitet

800 LEK

Viti: 2005
22 Tet 00:54 ,

shitet motorri

700 LEK

Viti: 2010
28 Gush 17:44 ,

Kawasaki

3 800 EUR

Viti: 2007
28 Gush 17:44 ,

Kawasaki

3 800 EUR

Viti: 2007
09 Gush 11:59 ,

shiten motorra kavasaki

Viti: 2021
12 Korr 11:19 ,

Motor

8 000 EUR

Viti: 2007
11 Korr 09:20 ,

Shitet motorri kavasaki kazer

500 EUR

Viti: 2000
02 Qer 18:56 ,

Shitet motorri

450 LEK

Viti: 2005
21 Pri 17:26 ,

Kawasaki 125c

1 800 EUR

Viti: 2005
15 Pri 15:10 ,

Kawasaki 600 cc pa dokumenta

1 100 EUR

Viti: 2002
04 Pri 20:34 ,

Kawasaki EX500R 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
30 Mar 14:28 ,

Shitet motorr

520 LEK

Viti: 2001
09 Mar 15:38 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2020
01 Mar 18:34 ,

Kavasaki ninja 636

1 200 EUR

Viti: 2002
28 Jan 20:47 ,

Shitet motor 100cc

Viti: 2003
16 Jan 20:06 ,

Kawasaki ZX 2008 600 cc

3 600 EUR

Viti: 2008
10 Jan 19:21 ,

shitet modenas dinamik

500 LEK

Viti: 2008
21 Dhj 14:01 ,

Shitet Modenas

550 EUR

Viti: 2009
20 Nën 10:26 ,

Shitje

300 LEK

Viti: 2004
14 Nën 21:50 ,

Shes motorr kavasak111

300 EUR

Viti: 2002
10 Tet 20:31 ,

Moto

350 LEK

Viti: 2010
21 Sht 09:51 ,

Motorr

800 LEK

Viti: 2012
31 Gush 20:38 ,

shitje

2 700 EUR

Viti: 2014
08 Korr 13:10 ,

Kawasaki.1700Cc.. Voyager

10 000 EUR

Viti: 2013
29 Pri 13:29 ,

mjet pa targa

100 EUR

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione