Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Suzuki Shitet në Shqipëria

Bandit , 42
Burgman , 738
FX , 27
GSR , 46
GSX , 125
GSX-R , 106
Hayabusa , 12
Intruder , 31
Model Tjeter , 237
RM , 4
SV , 32
V-Strom , 42
VX , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 12:07
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Suzuki sixteen

1 350 EUR Çmimi me zbritje


Dje 19:24 Sportiv , Tiranë

Suzuki Gsx-650F

7 700 EUR

Dje 12:41 Sportiv , Durrës

Ndrrohet me sportiv

8 500 EUR

Dje 12:22 Sportiv , Tiranë

Shitet SUZUKI GSR600

4 300 EUR

30 Mar 21:40 Sportiv , Kukës

Suzuki

3 500 EUR

30 Mar 21:05 Skuter , Durrës

Suzuki Burgman 650 EXECUTIVE 2014

6 700 EUR

30 Mar 18:07 Sportiv , Elbasan

Suzuki GSX-R 750

Viti: 2009
30 Mar 12:07
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Suzuki sixteen

1 350 EUR Çmimi me zbritje

29 Mar 14:34 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 2016

3 800 EUR

29 Mar 11:32 Sportiv , Tiranë

Shitet suzuki GSXR

1 800 EUR Çmimi me zbritje

27 Mar 18:37 Chopper/Coustom , Tiranë

Bobber 800 cc ( suzuki volusia )

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
27 Mar 15:15 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 4000

4 100 EUR

27 Mar 15:05 Skuter , Tiranë

suzuki burgman

6 800 EUR

26 Mar 11:30 Chopper/Coustom , Elbasan

Suzuki Itruder LC 1500

4 499 EUR

26 Mar 00:16 Kros/Enduro , Tiranë

V-Strom 1000cc I 2007

2 990 EUR

25 Mar 15:51 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 150cc

900 EUR

25 Mar 15:07 Skuter , Durrës

Burgman 650cc

5 000 EUR

25 Mar 13:09 Touring , Tiranë

Shitet suzuki v-strom 650

3 500 EUR

25 Mar 11:36 Kros/Enduro , Korçë

Shitet SUZUKI full cross

3 500 EUR

22 Mar 17:47 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 400

2 500 EUR

16 Mar 16:15 Skuter , Durrës

Pjesë të reja CVT BURGMAN 650

Viti: 2008
15 Mar 12:12 Touring , Tiranë

Shitet motorr V-Strom 650

7 000 EUR

Viti: 2015
14 Mar 23:01 Terren/Offroad , Tiranë

Shitet Suzuki Okazion

1 500 EUR

12 Mar 23:22 Skuter , Krujë

Shitet motorr skuter Suzuki Burgman

2 000 EUR

12 Mar 18:58 Skuter , Durrës

Okazion per pak dit

4 000 EUR

01 Mar 22:27 Touring , Lushnjë

V_strom 1000 cc 2018

8 300 EUR

18 Shk 13:10 Skuter , Tiranë

Okazionn!!!Suzuki Burgman 650

2 600 EUR

18 Shk 11:06 Sportiv , Fier

Shitet motorri suzuki

800 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 23:43 Skuter , Durrës

Suzuki Burgman 400cc

1 700 EUR

12 Shk 15:26 Skuter , Tiranë

suzuki Burgman 250cc

1 500 EUR

Viti: 2002
11 Shk 01:37 Sportiv , Fier

Shitet Pomp Benzine Dhe nje gom 180/60 zr17

11 111 111 LEK

09 Shk 14:13 Skuter , Tiranë

250cc

1 500 EUR

08 Shk 22:47 Skuter , Tiranë

Skuter suzuki burgman 2500cc

1 650 EUR

06 Shk 18:59 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman 400AN

1 600 EUR Çmimi me zbritje

03 Shk 13:10 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 150cc 1000€

1 000 EUR

03 Shk 11:15 Skuter , Tiranë

motorr okazion

2 000 EUR

29 Jan 22:01 Skuter , Tiranë

Shitet Suzuki Burgman, 200cc,2009

1 400 EUR

29 Jan 17:24 Terren/Offroad , Berat

Shitet Suzuki Freewind 650

1 200 EUR

29 Jan 17:24 Skuter , Durrës

OKAZION 1300€

1 300 EUR

25 Jan 22:52 Kros/Enduro , Berat

Suzuki

3 300 EUR

25 Jan 21:58 Kros/Enduro , Berat

Suzuki

3 300 EUR

25 Jan 12:18 Kros/Enduro , Tiranë

Suzuki

1 000 EUR

24 Jan 10:13 Kros/Enduro , Sarandë

Shitet

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione