Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSX-R

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX-R | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 22:08 ,

Shitet Suzuki Gsx-r 600

5 500 EUR

Viti: 2010
16 Maj 15:06 ,

Suzuki GSX-R 1000cc 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
16 Pri 12:37 ,

Suzuki GSX-R1000 K8 2008 4800€

4 800 EUR

Viti: 2008
11 Pri 20:13 ,

Motorr Suzuki

1 700 EUR

Viti: 2001
31 Mar 12:45 ,

Suzuki

4 EUR

Viti: 2006
03 Jan 13:53 ,

Suzuki gsx-r 600cc

5 500 EUR

Viti: 2009
28 Dhj 12:40 ,

600cc

5 500 EUR

Viti: 2009
07 Dhj 22:17 ,

Gsxr750

5 500 EUR

Viti: 2013
04 Dhj 23:52 ,

Suzuki Nderohet me makin

6 500 EUR

13 Nën 18:04 ,

Suzuki gsx-r -09

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
17 Tet 15:25 ,

Suzuki K8 gsxr1000

4 500 EUR

Viti: 2008
11 Tet 11:42 ,

Shitet suzuki k8 gsxr 1000cc

3 000 EUR

Viti: 2008
10 Sht 15:01 ,

Shitet suzuki k9

4 000 EUR

Viti: 2009
26 Gush 23:41 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2016
05 Gush 17:55 ,

Suzuki Gsxr 600 Okazion

3 300 EUR

Viti: 2006
31 Korr 22:08 ,

Okazjon suzuki gsxr

Viti: 2008
29 Korr 07:17 ,

Okazion Suzuki K9 - 750

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
05 Korr 03:51 ,

Shitet suzuki k8

4 000 EUR

Viti: 2008
12 Qer 12:54 ,

Okazion

1 300 EUR

Viti: 1999
03 Qer 09:27 ,

Gsxr 750 ndrrohet

5 500 EUR

Viti: 2013
09 Pri 19:12 ,

Suzuki 750, me çentralin 1000

1 900 EUR

Viti: 2005
09 Pri 19:04 ,

Suzuki

1 900 EUR

Viti: 2005
15 Mar 14:04 ,

Shes motor suzuki 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
02 Mar 20:51 ,

600cc

Viti: 2009
13 Jan 12:48 ,

Shes suzuki 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
26 Nën 17:07 ,

SUZUKI

150 LEK

Viti: 2003
07 Gush 11:27 ,

Suzuki GSXR 1000

3 000 EUR

Viti: 2008
13 Korr 13:27 ,

Shitet gsx 600 me letra per nji vit

2 000 EUR

Viti: 2002
01 Korr 22:51 ,

Shiter

18 000 EUR

Viti: 2001
01 Korr 02:34 ,

Shite suzuki gsx-r 1000cc

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
18 Qer 17:19 ,

Suzuki

2 100 EUR

Viti: 2001
16 Qer 15:02 ,

Suzuki

2 100 EUR

Viti: 2001
15 Qer 12:06 ,

Suzuki

5 500 EUR

Viti: 2009
08 Qer 10:22 ,

Suzuki gsx-r

4 000 EUR

Viti: 2008
08 Qer 10:10 ,

suzuki

4 000 EUR

Viti: 2008
22 Pri 15:07 ,

Pjes motorri honda cbr

Viti: 2004
26 Shk 14:57 ,

shitet

100 EUR

Viti: 2007
26 Jan 16:29 ,

Suzuki

6 000 EUR

Viti: 2014
30 Dhj 17:57 ,

Shitet motorri

3 100 EUR

Viti: 2008
23 Nën 21:21 ,

shitet motorri

3 100 EUR

Viti: 2008
22 Nën 02:58 ,

Gsx r600

7 300 EUR

Viti: 2012
19 Nën 15:00 ,

Gsx r600

Viti: 2012
22 Gush 03:25 ,

Suzuki Gsxr 600

2 200 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSX-R | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione