Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | GSR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Nën 17:51 ,

Susuki

3 400 EUR

Viti: 2007
11 Sht 17:56 ,

Suzuki GSR 600

3 200 EUR

Viti: 2009
09 Sht 13:37 ,

Shiten 2 marmita Suzuki origjinale.

150 EUR

Viti: 2018
09 Mar 02:30 ,

Suzuki gsx 1340cc 198hp

7 000 EUR

Viti: 2012
21 Jan 17:03 ,

Grup suzuki k8

800 EUR

Viti: 2008
18 Nën 02:02 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2008
05 Nën 21:42 ,

Motor

150 LEK

Viti: 2002
26 Korr 12:38 ,

Okazjon

Viti: 2010
28 Maj 19:42 ,

Motorr

400 EUR

Viti: 2007
15 Shk 19:45 ,

shitet okazion

120 EUR

Viti: 2007
06 Jan 23:04 ,

Suzuki GSR 600 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
22 Qer 17:31 ,

Suzuki GSR

2 500 EUR

Viti: 2006
13 Shk 18:38 ,

Shitet

Viti: 2009
06 Jan 20:59 ,

Suzuki Gsr 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
04 Dhj 18:41 ,

Shitet Suzuki Gsr 600

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
07 Gush 15:12 ,

suzuki

3 200 EUR

Viti: 2006
25 Korr 12:32 ,

Suzuki

1 500 EUR

Viti: 2002
02 Jan 11:26 ,

Suzuki Gsr 600cc 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
20 Dhj 21:10 ,

SUZUKI GSR

3 500 EUR

Viti: 2007
14 Sht 08:09 ,

Okazion suzuki

2 800 EUR

Viti: 2008
28 Gush 08:34 ,

Suzuki GSXR600 viti 2005

2 565 EUR

Viti: 2005
13 Qer 16:08 ,

Suzuki gsx-r 600

3 500 EUR

Viti: 2008
15 Maj 15:22 ,

Motorr Suzuki

1 800 EUR

Viti: 2012
28 Pri 06:27 ,

Suzuki GSXR600

1 900 EUR

Viti: 2002
22 Mar 11:28 ,

Suzuki 600cc -07

2 500 EUR

Viti: 2007
05 Mar 10:02 ,

Motor Suzuki

Viti: 2002
23 Nën 13:00 ,

Okazion 20.000 km

3 400 EUR

Viti: 2008
21 Sht 21:46 ,

Motorr suzuki gsr600

3 500 EUR

Viti: 2008
23 Gush 23:04 ,

Shitet motor SUZUKI GSR

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
27 Korr 22:50 ,

Suzuki gsr

1 000 EUR

Viti: 1998
03 Korr 17:36 ,

Shitet motori

2 700 EUR

Viti: 2006
22 Mar 22:50 ,

Suzuki Gsxr K8

2 500 EUR

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki GSR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione