Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 29
Cube , 2
Aeon , 15
BMX , 4
Aprilia , 76
Baotian , 10
Barossa , 2
Bashan , 3
Beeline , 2
TREK , 1
Benelli , 7
Beta , 3
BMW , 52
Buell , 1
Burelli , 2
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
CPI , 4
Daelim , 5
Ducati , 80
e-max , 1
Gilera , 14
Honda , 668
Husqvarna , 3
Hyosung , 5
Italjet , 6
Jawa , 5
Jinling , 4
Kawasaki , 414
Kingway , 1
KTM , 42
Kymco , 20
Lifan , 215
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 7
MBK , 6
Motobi , 3
MV Agusta , 13
Mz , 2
Online , 5
Pegasus , 2
Peugeot , 4
Piaggio , 31
Polaris , 2
Shineray , 11
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 255
SYM , 2
TGB , 2
TM , 2
Triumph , 26
Vespa , 7
Yamaha , 588
Zero , 1

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme. 

Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet. 

Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.

Dje 22:13 ,

X-MAX 400

4 700 EUR

Viti: 2016
Dje 20:51 ,

Honda hornet

1 850 EUR

Viti: 2001
Dje 19:57 ,

Okazjon

3 300 EUR

Viti: 2006
Dje 19:10 ,

Honda

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Dje 18:10 ,

Ducati 1098cc

5 500 EUR

Viti: 2010
Dje 17:07 ,

Kawasaki z750

4 300 EUR

Viti: 2010
Dje 15:22 ,

Shitet

250 LEK

Viti: 2005
Dje 09:30 ,

lifan sport

300 LEK

Viti: 2007
Dje 09:13 ,

Motorciklete me o km.

Viti: 2020
Dje 08:05 ,

yamaha xj6

4 900 EUR

Viti: 2015
26 Tet 21:45 ,

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
26 Tet 21:42 ,

Papaq

800 EUR

Viti: 2011
26 Tet 20:42 ,

dayang 100 750 mije lek

750 LEK

Viti: 2015
26 Tet 20:30 ,

yamaha r6

2 200 EUR

Viti: 2000
26 Tet 16:25 ,

Nine t 1200

12 500 EUR

Viti: 2019
26 Tet 16:18 ,

Shitet motorri

800 LEK

Viti: 2018
26 Tet 15:53 ,

Okazion

300 LEK

Viti: 2006
26 Tet 15:50 ,

kawasaki ninja

4 000 LEK

Viti: 2007
26 Tet 14:22 ,

Mundesi nderrimi 2000€ i diskutueshem

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
26 Tet 11:17 ,

Honda glx 110cc

25 000 LEK

Viti: 2009
26 Tet 10:53 ,

HONDA CBR OKAZION 1200€

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
26 Tet 08:37 ,

Kawasaki Ninja 650

4 200 EUR

Viti: 2016
25 Tet 22:11 ,

YAMAHA TDM 900

4 400 EUR

Viti: 2005
25 Tet 21:31 ,

Matorr minicros

350 LEK

Viti: 2005
25 Tet 18:50 ,

Honda cbr 600cc

2 500 EUR

Viti: 2003
25 Tet 16:29 ,

T 50

200 EUR

Viti: 2020
25 Tet 16:28 ,

Ducati Monster 620i Dark

1 850 EUR

Viti: 2004
25 Tet 16:25 ,

OKAZION...

2 800 EUR

Viti: 2007
25 Tet 16:09 ,

Ducati monster 695

2 800 EUR

Viti: 2008
25 Tet 11:57 ,

z750 2006 Super okazion

1 000 EUR

Viti: 2006
24 Tet 19:29 ,

Moto

280 LEK

Viti: 2007
24 Tet 15:17 ,

Yamaha R1 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
23 Tet 20:26 ,

Shitet CBR 1000cc

5 800 EUR

Viti: 2011

Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.

Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje

Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.

Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al

Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

 
Në fillim